Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria vagy Németország?...

Ausztria vagy Németország? Munka szempontjából?

Figyelt kérdés
Java programozó vagyok, rendelkezem 4,5 hazai és 1,5 év hollandiai gyakorlattal, emellett jól beszélek angolul és németül is. Melyik országban lehetnének jobb esélyeim? És mely városokban? Jelenleg Ausztrián belül nekem Bécs és Salzburg a szimpatikus, Németországon belül pedig Berlin, München, Stuttgart, Düsseldorf és Köln, ami vonz.

2012. ápr. 22. 21:22
 1/2 anonim válasza:
Bécsbe próbálkoznék a helyedbe először, az közelebb van. Viszont ha nem gond a távolság, akkor még akár angliát is megprobálhatád ha se asuztriába se németbe nem találsz munkát.
2012. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem Németország elönyösebb lehet, Angliában nemhiszem,hogy anyagilag jobban járnál. Berlin, Munchen stb ezek jók,meg Frankfurt is,ott magasabbak is a bérek valamivel,bár tudom sok a török meg a blablabla
2012. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!