Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ott élés szempontjából:...

Ott élés szempontjából: Németország vs Egyesült Királyság?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 16:03
 1/5 anonim válasza:
100%
UK azaz Egyesült királyság.
2010. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen végzetséged nyelvtudásod van.

Anglia bárkit beenged, adnak munkavállalásit vagy is kisegítö munkát is lehet végezni.

Èn németországban élek, itt csak akor adnak munakvállalásit ha a cég aki felvesz bebiznyítja miért vagy jobb mint egy német munakerö. Kizártak a kisegitö munkák, és a fizikai munka nagyrésze (akik fizikai munkások itt kint azok egy magyar cégen keresztül kiküldetésben vannak, pl hegesztök, szigetelök, autofényezök, hentesek), nem lehet takarítást vagy ilyen munkára munkavállalásit kapni. Idénymunka lehetséges, zöldség földeken. Idös gondozás, vagy au-pair munka.

Ha diplomás vagy egyszerüen megadják ha találtál munkát. Munkát nagyrészt cska akkor találsz ha beszélsz jól németül, az angol nem elég, max ha valami tuti munkaháttered van.

Amúgy vannak részei az országnak mint a svábrész ahol nehéz beilleszkedni, de az ország többi részén egyszer, a kollégák mindig segítökészek, és rendesek, igaz itt nincs nagy munka utáni sörözgetés, szinte nagyon ritka ha egy egy kollégás csapat össze jön.

2010. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én UK-ban élek, nincs vele bajom. Összehasonlítani viszont nem tudok mert nem éltem Németoban. De éltem Fro-ban és UK Fronál klasszisokkal jobb.
2010. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Minden 2. magyar UK-ban él, ez borzasztó leégés az országunknak, már küldik haza az embereket, mert nem tudnak munkát adni, de a legtöbb még oda megy ki. Csoda, hogy ennyire megértő,és befogadó az-az ország...............Mert én már tilalmat írnék ki. Ott sem kolbászból van a kerítés.
2010. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
miért leégés.leszarja az ember az ország leégését ha meg akar élni.Magyarországon nem lehet.aki normális elmegy külföldre.ennyi!!
2010. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!