Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prága vagy Frankfurt, Köln?...

Prága vagy Frankfurt, Köln? Hová érdemes menni? Melyik a drágább?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

hát...

Csak Prágában voltam, meg arról tudok, de az csodaszép, szerintem oda mindenképp érdemes egyszer ellátogatni..

Nagyon sok szép hely van ott, az egész kis aranyos. Bár nem olyan olcsó, de azért nem vészes.

2009. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
85%
Árkategóriában nagyjából mindegy, de ha én választhatnék én Prágába mennék. Varázslatos, gyönyörű, csak kissé koszos. Finom sörök, jó kis knédli, rengeteg szép látnivaló!!!
2009. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Frankfurtban lakom és voltam már Prágában.

Frankfurtban túl sok látnivaló nincs. ha autóval mész akkor tudok egy kb 100 km-es vonzáskörben ötletet adni mit nézz meg, de maga a város max egy napos nézelödés.

Prágában is voltam. Nyáron készülj fel hogy szószerint mozdulni sem lehet a túristák miatt, szép az igaz hangulatos is, sok volt a zsebes, de nem csoda mert nyomorgás a belváros. àr mint Budapest kb.

Kölnben még nem voltam, de az is max 2 napos nézelödés lehet.

2009. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindhárom városban volt szerencsém járni... Frankfurt elég nagyvárosias, New York-ra emlékeztet a sok hatalmas ház meg a folyópart.. tény hogy látnivaló nemsok van... de bevásárlóközpont meg taxi annál több :D


Kölnben rengeteg érdekes dolog van, ilyen középkategória.. vannak részek ahol pl. csak kínai stílusú házak vannak, vannak ahol arab építészeti csodák meg ilyenek.. csokimúzeum imádnivaló:D


Prága.. rengeteg látnivaló, csak mint írták, nyáron rengeteg a turista és kicsit koszos.. nekem az tetszett hogy az utak mentén sok a lámpa :P viszont hát elég ronda színű emeletesházak vannak a külvárosban.. negatív vélemény a csehek hozzá(nk)állása.. bementünk egy bevásárlóközpontba, minden boltban úgy néztek ránk, mindig megkérdezték magyarok vagyunk-e ( 4. bolt után már eléggé furcsállottam hogy mindig megkérdezik és úgy néznek ránk mint aki nem erről a bolygóról jött) az volt a csúcspont,mikor euróval fizettünk, rá is akartak nem keveset húzni a végösszegre.. de lehet ez csak saját tapasztalat..

szóval Prágát ajánlanám ha látnivalókra vágysz:)

2009. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!