Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria? Munka?

Ausztria? Munka?

Figyelt kérdés
Hogyan érdemes belevágni ismerettség nélkül? Hogyan keressünk kinn munkát? A barátommal mennénk... Ott jobb a kereset.

2012. ápr. 28. 13:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
és németország vagy svájc? még az jönne tervbe. ott azt hallottam sokan dolgoznak kinn úgy
2012. ápr. 28. 16:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Kétlem. építkezésen szoktak feketemunkások dolgozni, de azok is megbuknak hamar.
2012. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Retekszisz válasza:
Svájc már korlátozta is a magyarok bejutását, pont az iylenek miatt. Ha nincs semmi végzettséged, miért akarsz külföldre menni? Ott se kapsz sokkal több pénzt, és ki is néznek maguk közül. Az iylenek miatt utálnak minket nyugaton.
2012. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ne menjetek sehova. Németül nem tudsz, végzettséged nincs, mit akarsz akkor? Pár hét múlva sírva fogsz hazafutni, hogy aztán otthon elbizonytalanítsd azokat is, akiknek esetleg lenne esélye. Különben annyi pénzzel, amit fekete munkáért kapnál konkrétan kitörölheted, mehetnél délutánonként a Westbahnhofra kéregetni.
2012. ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ismeretség vagy nyelvtudás nélkül ne vágjatok bele külföldbe! Ismétlem ne! Mégegyszer........ne! legjobb esetben mindkettőre szükség van, néha előfordul hogy elég az egyik.....de ha mindkettő hiányzik........( ja igen és akkor ott van még a pénz ).
2012. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Képzeld nekem meg lett az érettségim, vasutas akartam lenni, de hát nem lehet elhelyezkedni.Kimentem a határa ráugrottam egy tehervonatra az kivitt nagyon messzire.

Aztán ott kéregettem munkát és így tengettem életem. A barátnőmmel mosogatunk egy éteremben.

2012. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!