Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni Magyarok! Frissen...

Londoni Magyarok! Frissen érkezett Magyarok hogyan kezdjenek a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Lassan több mint 1 hete vagyok kint Londonba és egyelőre csak egy pár napos tréningre küldött az egyik angol ügynökség. Tegnap voltam bent náluk de azt mondták hogy értesítenek ha valami lesz. A probléma csak az hogy a kezdőtőke is fogy amit kihoztam magammal és nem szeretném azt megvárni hogy se pénzem se munkám :(


Ti mit ajánlotok hol milyen úton kezdjek munkát keresni ?

Az angol tudásom és még plusz egy idegen nyelvet beszélek anyanyelvi szinten.


ui: A kezdetben mindenkiben voltak olyan érzelmek hogy hiányzott Magyarország meg az ottani lakhely és bizonyos pillanatokban legszívesebben visszament volna ? :)


Köszönöm előre is minden Londoni magyarnak a segítséget



2012. máj. 1. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az ügynökségre ne számíts.Kezdj el munkát keresni (jobb lett volna ha otthonról keresel és már akész állásba jössz ki.

mennyi pénzzel indultál? fél évre való pénz nélkül elindulni öngyilkosság.

2012. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most éppen nem londoni vagyok, de azért megpróbálok segíteni. Először is az ügynökségek nagy átlagban semmit nem érnek, amit ők megcsinálnak azt te is meg tudod csinálni magadnak. Menj be egy jobcentre-be, add le az életrajzod és mellette járd a várost lehetőségek után kutatva. Az első napokban/hetekben mindent el kell fogadni, még az ún. "aljamunkákat" is, a lényeg hogy legyen valami fix jövedelem. Kezdőtőkét illetően alapszabály, hogy 2 hónapra eleget kell hozni minimum, feltételezve, hogy egy hónap alatt sikerül munkát találni. Mindenesetre az ügynökséget azért ne hagyd ott, hátha mégis tudnak segíteni.


Egyébként csak a repülőn és a reptérről a városba menet, a vonaton volt olyan érzésem, hogy visszafordulok és megyek haza. De ez elmúlt amint elfoglaltam az ideiglenes szállásom és elindultam megszervezni az életem.

2012. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha nem volt ilyen erzesem!Soha nem volt honvagyam sem,jol erzem itt magam,bar en kisvarosban elek.


Munkakereses:Anno mikor Londonban eltem,kinyomtattam ugy 70 db oneletrajzot,motivacios levelet angolul,es mindenhova bementem szemelyesen.Uzletekbe,szallodakba, cegekhez.Ha anyanyelvi szinten beszelsz angolul ez nem lehet gond.Az ugynoksegeket hagyd szerintem is. En igy a 3.napon talaltam anno allast. Szerinte igy mukodik a legjobban. Sok sikert,egy a fontos,ne add fel,es kuzdj,bar Londonban konnyebben lehet szerintem munkat talalni,az elejen ha nem vagy valogatos!Sok sikert!

2012. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!