Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok mondani szép nyaraló...

Tudtok mondani szép nyaraló helyeket Franciaországba?

Figyelt kérdés
Nem nagy helyeket keresek kis falucskák is megteszik de közel a tengerhez. Esteleg élményeket is irhattok :-) K9öszi
2012. máj. 1. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész Dél-Franciaország gyönyörű, bár még jártam ott, de nagy álmom, hogy egyszer eljussak oda. Ha tehetném Marseille-t és környékét fedezném fel. Főleg Cassis tetszik nagyon képek alapján, meg amiket olvastam róla. Bár nem egy olcsó hely, de nagyon szép.
2012. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron voltam Cannesban és környékén(Nizza,Anitbes,Monaco)gyönyörű hely!Nagyon szeretnék oda visszamenni:) A tenger nagyon szép és rengeteg a látnivaló is.Kicsit drága de nem vészes.Csak ajánlani tudom!
2012. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat jartam Grasse-ban es a kornyezo falvakban. Mindig Nizzaban szalltunk le es kocsival (vagy motorral) korbejartuk az egesz videket (Aix-en-Provence, Cannes, Digne, Gorge du Verdon, Antibes) Csak ajanlani tudom, gyonyoru hely!


Voltam a nyugati parton is, Bordeaux, Biscarrosse, ami szinten klassz, de a Rivieranak van valami varazsa, amit a nyugati reszen (vagy akar a fovarosban) nem ereztem.

2012. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Két hét múlva utazom oda...Szerintem Vichy-t ne hagyd ki! Majd jelentkezem a szép helyekkel ha gondolod...
2012. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!