Kezdőoldal » Utazás » Európa » LONDONI MAGYAROK! Ki hogyan...

LONDONI MAGYAROK! Ki hogyan kezdett el dolgozni Londonban?

Figyelt kérdés

részletesen írjátok le :)

pl agencyn kezdte aztán felvették rendes szerződéssel. mennyire volt nehéz a kezdett stb



2012. máj. 1. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
megkerestek, hogy szükségük lenne rám, gondolkodtam 1 hónapot majd igent mondtam. De azt hiszem az én esetem nem általános.
2012. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itthonról szereztem angol telefonszámot, majd feltöltöttem egy kis összeggel, ezután összeraktam egy csinos CV-t, ráírtam az angol telefonszámom, megadtam egy angol lakcímet, majd feltöltöttem a CV-m több IT-s álláskereső oldalra. 3 hét alatt 20 hívásom volt, ebből 16 konkrét állásinterjú időpontot is felajánlott, összehoztam úgy őket, hogy miután kiutaztam, 2 hétre előre be volt táblázva az interjúim. Magyarán akkor utaztam csak ki, amikor előtte felmértem a terepet. Mind a 16 interjúra nem mentem el, ugyanis a 5. helyre azonnal fel vettek, így a többit lemondtam és megköszöntem a lehetőséget.
2012. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

gyere a council -hoz! 2000fonton felül van a fizetés havonta!

Ha Manor Park,East Ham körül vagy tudok segíteni!

2012. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
irj privát üzit és segítek!
2012. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne nagyon.
2012. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!