Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jártatok már Horvátország:Rovi...

Jártatok már Horvátország:Rovinjban? Mi a véleményetek, tapasztalatotok róla?

Figyelt kérdés
Úgy,mint városról általában:hangulat,éjszakai élet,látványosságok,múzeumok,éttermek,tengerpart,sétálóutcák stb. Érdemes ellátogatni oda? Mi fogott meg benne a legjobban? A városka minden oldaláról kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2012. máj. 7. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Imádom Rovinjt, minden nyáron lemegyünk legalább egy hosszú hétvégére. Úszhatsz az óváros festői öbleiben, vásárolgathatsz a sétálóutcákban, esténként a főtéren mindenféle rendezvény van (tavalyelőtt például egy salsafesztivált fogtunk ki), az éttermekben olcsó és jó a kaja, késő éjszakáig van élet a városban. Egyébként amolyan olaszos hangulatú óvárosa van, ami nem csoda, mert az Isztria sokáig Olaszország része volt.
2012. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csakis osztani tudom az előttem szóló véleményét. Gyönyörű szép város, jókat lehet sétálni a szűk kis utcákon felfelé és lefelé is (csúszásbiztos cipőt vegyél). Az árak nekem nem tüntek barátságosnak, de a kis pékségekben (olcsóbban) igazi finomságokat ettünk. A halételek olyan 80-90 kunánál kezdődnek, ami átszámitva kb 3-4 ezer Ft, kétszemélyes tálak 240 kuna de abba minden van majdnem, amugy a határ a csillagos ég (5-600 kunáért is lehet enni egyes helyeken) A helyi piacon kinálják a szőlőt, fügét, olajokat igaz ezek is elég drágák szerintem (60 kuna egy kis zacskó aszalt füge). A sirályok hangjai, a gyönyörű kék Adriai-tenger, a hullámok hangjai, a festői táj igazi kikapcsolódást jelentett nekünk.
2013. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!