Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek a belgiumi es a...

Kiss Emese Karola kérdése:

Milyenek a belgiumi es a litvan emeberek?

Figyelt kérdés

Erdekelene itt a termeszetuk, hogy tobbsegben tudnak-e angolul, stb.

Brusszel es Vilnius lesz az uticel, es kivancsi lennek az ott elo emberekre.

Koszonom



2012. máj. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Emese!


Belgiumban laktam pár hónapot, arról tudok nyilatkozni: angolul határozottan tudnak, nagyon is jól! Nincs persze ilyen, hogy milyen a belga ember, hisz egyik ilyen, másik olyan, de én kedvesekkel találkoztam. Hollandul a Vallonokkal nem tudsz beszélgetni, mert letagadják, hogy tudnak, pedig sok tud, de ha jól sejtem, nem fenyeget ez a veszély, hogy hollandul beszélgetsz. Nyugodtabbak, és autóval nagyon tiszteletben tartják a gyalogosokat. Veszélynek nyoma sem volt soha, pedig jártam lepukkant környékeken is. Konkrétabb kérdésre konkrétabb választ kaphatsz. :)

2012. máj. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vilniusban is kedvesek az emberek, kevesebben beszélnek angolul, de többen, mint nálunk. Hasonlókat mondhatok, ott is sokféle ember van. Legtöbb esetben a meghatározó az, hogyan közeledsz másokhoz. Az emberek többnyire hasonlóképpen igyekeznek reagálni.
2012. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Verko válasza:
100%
Én Flamand városban élek és mindenki beszél angolul, de leginkább persze hollandot hall az ember.Az emberek segítőkészek, velünk eddig mindenki kedves volt.
2012. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rožė Namajūnienė (Rose Namajunas) a leghíresebb litván. Nagyon szereti hazáját. Pontosabban őshazáját, mert ő már Amerikában született.

Szidja a komcsikat, csak nem jól. A kínaiak nem egyenlőek a kommunistákkal.

2023. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!