Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki Horvátországba...

Volt már valaki Horvátországban saját szervezéssel?

Figyelt kérdés

Úgy érem nem irodán keresztül csak személyesen intézve a szállást utazást...

Mik a tapasztalatok? Hol voltatok? Hol lehetne megfizethető apartmanokat keresni?


2012. máj. 10. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Horvátországba csak egyénileg érdemes menni. Szállást rengeteg helyen találhatsz a neten. Nem is értem azt hogy az emberek miért akarnak irodával menni amikor egy saját szervezésű utat legalább 20-30 %-kal olcsóbban ki lehet hozni egy kis utánajárással.
2012. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szerveztünk semmit, csak lementünk, majd a parton végigcsöngettük a házakat, hogy van-e szállás. Ha jól emlékszem, már a negyediknél találtunk. Persze nem a csúcsszezonban kell menni, mert akkor minden tele van, így nyugisabb is.
2012. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyénileg kell oda menni.

Privátban küldtem a többi mondanivalómat.

2012. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénileg sokkal jobban megéri és nem is bonyolult szállást foglalni. Amúgy ha tengerparthoz akarsz menni, inkább menj Montenegróba, ugyanazt kapod, csak harmadával kevesebből megúszod. Cserébe kicsit többet kell autózni.
2012. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mi eddig 4-szer voltunk a családdal, MINDIG egyénileg mert sokkal olcsóbb

2005: Kaprije szigetén voltunk, kis sziget, nem zsúfolt és szép

2009: Dugi Otok: nagyobb sziget de kevés település van, sokféle tengerpart

2010: Rab sziget: gyönyörű hely csak sokan vannak mindig, van egy óriási homokos part de lehet találni eldugottabb partrészeket is. Városnézésre is van lehetőség. (Rab óváros)

2011: Murter sziget. Kisebb mint Dugi Otok és Rab. Kevesebb a tengerpart de lehet találni nagyon jó helyeket. Kirándulásra is vannak szuper helyek.

2012. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az interneten nagyon sok horvát nyaralást kínáló portál van, ha beírod keresőbe, kihoz jó sokat. De mindenképp figyelj arra, hol foglalsz.


Én nem bízom az olyanokban, ahol NEM kell előre fizetni (már jártunk pórul ilyennel, a helyszínre érkezve kiderült, a tulaj kiadta az apartmant másnak, hiába volt meg a foglalásunk), hiszen mindenütt a pénz beszél, a két szép szemedért nem fogja az apartmantulaj tartani neked a helyet, ha van rá más (esetleg akár többet is fizető) jelentkező...


Ha nem ismered Horvátországot, szerintem érdemes egy irodát felkeresned, ahol segítenek megtalálni az igényeidnek megfelelő szállást. Elég sok időt megspórolsz vele, nem kell napokig a netet böngészned...

Amúgy az tévhit, hogy az irodáknál drágábban lehet csak foglalni, én már többször foglaltam szállást irodánál is, és nem fizettem többet, mint saját szervezésben (sőt!)

(persze ehhez meg kell keresni a megfelelő utazási irodát)

2012. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!