Kezdőoldal » Utazás » Európa » Látott-e valaki Rómában (vagy...

Látott-e valaki Rómában (vagy Velencében) táncoló Mikiegereket?

Figyelt kérdés
Fekete árusoknál volt,papírból kivágott kis figurák voltak cérna lábakon.Az árusok az Angyalvár előtti hídon árulták,egy hordozható magnóból szólt a zene,a kis figurákat a hangszórók közelébe tették,azok meg a levegőben elkezdtek "táncolni".Nagyon helyesek voltak,mi is vettünk.Aztán hazajöttünk,és sehogy nem tudtuk rábírni őket erre a mutatványra. Vajon hogy csinálhatták?Arra gondoltunk,hogy a mágnességnek lehet köze hozzá,de semmi fém vagy mágnes a figurákban nincsen.Vagy a hídnak van köze a dolgohoz,hogy a hangszórókban lévő mágnes és a nagymennyiségű vas között jött létre valamilyen elekromágneses mező? Mi itthon mindenesetre bárhogy próbálkoztunk,a Mikiegereink nem táncoltak.Vett-e valaki ilyent és sikerült-e megtáncoltatni őket?

#tánc #Róma #Mikiegerek
2012. máj. 11. 19:37
 1/3 anonim válasza:
A mamám jó pár éve járt Rómában és ő is vett ilyen Mickey egereket..de nekünk sem sikerült megtáncoltatni..
2012. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...ezért nem veszünk fekete árusoktól semmit...
2012. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pegavill válasza:

Én is vettem belőlle:) Gondoltam rutinos leszek olyat vettem meg ami mozog. (nehogy a néger átverjen)

1 kísérlet: Zene nem mozog

2. dísérlet nagyobb hangfal több levegő mozgás de nem mozog.

3. kísérlet( mivel mindig napos oldalon voltak gondoltam a meleg felfelé áramlása segít. De nem!

Szoval úgy érzem értem a lényegét de nem jön össze. Szerintem:A légmozgás éramkása a hátulján lévő vissza hajtott papírba belekap felemeli a zenére berezonál az a levegő csapda tartása megszünik, és vissza esik. A lába csak azért kell mert az a súly ami függőlegesbe tartja. Visszaemlékeze kissé mozog a zene irányába a faltól mindig azonos távolságra ugrál mindegyik és napon voltak. Összegezve ciki hogy a négernek mozgott nekem nem:D

2014. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!