Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a neve a Paraliához közeli...

Mi a neve a Paraliához közeli tengerpartnak, ahol kavicsos a stand, és égszínkék a víz? (nem olyan szürke mint Paralián)

Figyelt kérdés

Múlt évben már voltunk Paralián, jól éreztük magunkat, de a tenger elég szürke volt.

Kalózhajóval elvittek minket egy olyan partra, ami köves volt, és égszínék-türkiz színe volt a tengernek! Sajnos nem emlékszem a hely nevére :(

Van ötletetek hogy autóval milyen tengerpartra ugorhatnánk el, ami nagyon szép? :)


2009. jún. 26. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Neoi Pori, Platamonasban pl. van köves part. De nem tudom mire gondolsz. Merre...milyen messz ettől...
2009. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi Szkiátoszon voltunk. Fonetikusan írtam, bocsi.

Az a hely gyönyörű volt.

2009. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
koukounaries?
2009. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kalózhajóval? :)

És egy magyar leányzó szervezett be a főutcán titeket a Strunga étteremmel szemben? :)

Mert ebben az esetben tudom hova vittek titeket, Βαρικό( Varikóra), variko beach egy félsziget, de sztem ahhoz messze van, hogy kocsival oda elugorjatok Paraliáról, viszont ha rám hallgattok ha Makrigialos felé veszitek az irányt, csodálatos érintetlen partszakaszokkal találkozhattok ahol gyönyörű a víz és nem zavar titeket senki...:)

2010. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eninővér válasza:
talán Olympic Beach
2010. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!