Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kérem írjon valaki tapasztalat...

Kérem írjon valaki tapasztalatot, aki kiment valamelyik Skandináv országba dolgozni, élni?

Figyelt kérdés
Sokat segítene ha valaki írna a tapasztalatokról, hogy ment ki, hogy talált munkát, milyenek az emberek. Menekülni szeretnék ebből az országból!
2012. máj. 15. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Skandináviában sincs kolbászból a kerítés. Az élet természetsen jöbb mint Mo-on. Fontos, hogy tanuld meg a nyelvet középfokon és legyen valami szakmád. A majd lesz valami az nem jó.

Igen, mindenki beszél angolul, de nagyon kevés az a munkahely ahol ez elegendő.

Az emberek meg olyanok, amilyenek. Általában normálisak, sokat isznak és kávéznak:) Már eléggé tele a bugyruk a bevándorlókkal. Amúgy az ötlet nem rossz.

2012. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát azért gondoltam ezekre az országokra mert talán ott még nincsenek annyira nagy számban a bevándorlók mint pl Angliában vagy Németországban vagy Hollandiában. Igazából még nem tudom merre induljunk el de semmiképp se szeretnék itt maradni:(
2012. máj. 16. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Skandináviában rengeteg a bevándorló, úgyhogy rossz helyen keresgélsz.
2012. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem:) és szerinted hova lenne érdemes kimenni?
2012. máj. 16. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Bevandolro mindenhol van. Skandinaviaban azert az unios allampolgarokat nem soroljak egy kalap ala a mondjuk az arabokkal vagy a szomaliaiakkal.A lenyeg, hogy tanuld a nyelvet. Legyen egy olyan szakmad amivel itt is tudsz ervenyesulni. Egeszsegugyi dolgozokra pl mindig szukseg van, de ehhez kell nyelvismeret es szakkepesites is.

1. voltam

2012. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!