Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párommal mennék nyáron nyaraln...

Párommal mennék nyáron nyaralni valamelyik tengerpartra autóbusszal. Mondanátok nem túl drága helyeket?

Figyelt kérdés

ellátás nem fontos

az árban benne legyen a busz


és július 20- szeretnék utazni ...


köszönöm



2012. ápr. 20. 11:31
 1/9 anonim válasza:

görögbe olcsók a buszos utak ha nem vagytok a hosszú út ellen és sztem a legolcsóbb

példa: [link]

2012. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bulgária, Görögország.
2012. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudnátok weboldalcímet is írni?
2012. ápr. 20. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
El ne menjünk helyetted?
2012. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár buszt nem tudok, de Albánia is nagyon olcsó. 20 euró/éjszakáért (2 fő) lehet fürdőszobás, hűtős, klímás szobát találni Shengjinben. És keresni sem kellett, a tulaj jött oda a kocsihoz, hogy szállást keresünk-e... :)

Montenegró déli része is olcsó, ami már közel van Albániához. Persze ide is hosszú lenne az út busszal, ha van egyáltalán...

2012. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Horvátország. A busz végig megy majdnem Dalmácián, megállóhelyek: Zadar, Vodice, Primosten, Trogir, Split, Omis, Makarska.

Splitben és Trogirban voltam, mindkettő nagyon tetszett, viszont nekem Split jött be igazán, az elhelyezkedés miatt: pl. komppal vagy katamaránnal elmehetsz Hvar-Vis-Brac szigetre, busszal Omis, Makarska irányába és ne is beszéljünk Split óvárosáról, tengerparti sétányáról valamint a Marjan hegyről.

Mivel Split-ben él az egyik barátom, aki apartmankiadásokkal foglalkozik, így a szállás megoldott. Ha érdekel az elérhetősége, küldj privibe üzit és megírom az email címét, ahol tudsz érdeklődni.

2012. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem horvátország amennyire szép, annyira drága. Úgyhogy, ha nem túl drága helyeket kerestek, akkor bulgária vagy montenegró.
2012. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
gorogorrszag is mar nagyon olcso.es busszal nem veszes az ut.pl chalkidiki,katerini,larissa,gonyoru szep turista varosok es amilyen krizis van gorogorszagban nagyon olcson talalsz hotelt.pl 20-30 euro 2 szemelyre.a busz jegy pedig olyan 80 euro szemelyenkent.heti ket alkalommal indulnak.
2012. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Görögország marha olcsó most. Bár én személy szerint nem szeretem, de nézegettem az árakat. Bár juúnius végére, de busszal 10 napra max 40e/fő kijön.
2012. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!