Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szeretnék menni Angliába...

Ki szeretnék menni Angliába úgy hogy még nincs érettségim?!

Figyelt kérdés
Szerintetek hülyeség abbahagynom a tanulást és inkább kiutaznom?
2012. máj. 15. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!!

Abba ne hagyd a tanulást! Annnyit még igazán várhatsz az utazással. Arról nem is beszélve, hogy nem ártana, ha jó nyelvtudással és valami elképzeléssel munka terén mennél ki. Mit szeretnél ott csinálni?

2012. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pontosan még nem tudom mit kezdenék ott (munkaügyileg) de még van 2 évem az érettségiig és nem vagyok egy jó tanuló tehát szerintem nem is menne az érettségi..ezért is szeretnék kiutazni.
2012. máj. 15. 22:04
 3/15 anonim ***** válasza:
semmire nem fogsz menni kint így.
2012. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem is kell egy nagy munka (jólfizető) elég egy alap fizetés is...egyébként nővéremhez mennék ki tehát lenne segítségem..
2012. máj. 15. 22:09
 5/15 anonim ***** válasza:
értjük, de még arra is alig lenne esélyed, hogy a legalapabb munkát megkapd.
2012. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehetsz, mert a magyar érettséginek semmi értéke nincsen Magyarországon kívül.
2012. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással tényleg mindegy, mikor mész ki. De a helyzeted nem fog megváltozni, ha csak az nem, hogy a nővéred előbb utóbb megunja az eltartásodat. Mert körülbelül ennyi az esélyed.
2012. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze az erettsegit senki nem fogja ott elkerni töled. Viszont Dunat vagy Temzet lehet rekeszteni az olyan kelet europai bevandolrokkal akik nem beszelik a nyelvet es nem ertenek semmihez, tehat jo lesz majd valami. Szoval 1 mosogato allasra is vannak vagy 20-an.

Tehat nem az erettsegi a lenyeg, hanem hogy legyen valami tudas amit tudsz hasznositani. Söt raadasul gondolom kiskoru vagy, igy az is häträny, hogy nem lehet akarmikor munkara beosztani.

2012. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem az érettségi hiánya a probléma, hanem hogy semmilyen szakmád nincs, és ráadásul kiskorú vagy. Így csak a nővéred nyakán fogsz élni. Ő mit gondol erről?
2012. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
De szemetek vagytok.. hat siman talal egy munkat akkor ha jo az angolja, nelkule nem.
2012. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!