Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik élnek/éltek Olaszországba...

Akik élnek/éltek Olaszországban, tudnának írni tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen lehet ott élni, hogyan jutottatok ki oda, vagy bármit amit szeretnétek írni. :) Nagyon kíváncsi vagyok. :)

2012. máj. 16. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3 èvig èltem kint..mire vagy kivàncsi?!
2012. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hogy jutottál ki - egyedül vagy többen ? Hol éltél? Mi volt más mint itt? Nehéz volt megszokni? Jobb volt mint itt? Nehéz volt kapcsolatot teremteni az olaszokkal? Mivel telt 1 napod? Tényleg bezárnak a boltok ebédidőre? Sok helyen jártál, sok nevezetességet láttál? Engem ez érdekelne, kedves utolsó válaszoló!
2012. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hu.ennyi mindenre vàlaszolni. megismertem a pàrom ès ugy mentem ki hozzà. igen sok midnent làttam,ès bezàrnak àlt. a boltok ebèdidioben. nem egyszeru megszokni de nem lehetetlen. ha dolgozol ezzel telik egy napod.

az olaszok baràtsàgosak,de felszinesek baràt tèren. jobb ott mint itt ez biztos,ès minden màs kint mint itt. a felfogàs ès az èletvitel,abszolut pozitivabb mint itt èlni.

ha akarsz kèrdezz nyugodtan :)

2012. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!