Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lengyelország vagy Szlovénia...

Lengyelország vagy Szlovénia esetleg Olaszországban érdemesebb letelepedni?

Figyelt kérdés

Melyik országban lenne érdemesebb letelepedni,családdal?

Olyanok véleményét várnám,akik esetleg kint élnek. Németország,Anglia stb. nem érdekel,ezeket a véleményeket tartsátok meg!



2012. máj. 10. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül Olaszországban a legjobb az életszínvonal és az olaszok szeretik a magyarokat.


Lengyelország Magyarországgal egy szintű viszont ők is nagyon szeretik a magyarokat.


Szerintem Olaszországba menjetek mindenképpen.

2012. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olaszországban is elég nagy a munkanélküliség, úgyhogy nem biztos hogy annyira jó megoldás.
2012. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olaszország északi része jóval fejlettebb mind a déli. Délen nagyobb a szegénység és jelentős a fekete gazdaság.

Lengyelország gazdasága fejlődik ugyan, és jobb szinten vagy, mint Magyarország, de ott sincs sokkal több lehetőség. Onnan is sokan mennek ki nyugatra.

Szlovénia a Balkán országai közül a legfejlettebb, legfőképp azért, mert a délszláv háború szinte egyáltalán nem érintette, mint pl. a horvátokat vagy a szerbeket. Bár nem rég úgy olvastam, hogy a szlovén gazdaság is elindult a lejtőn...

Szóval sztem Olaszország északi része (Milánó, Bologna, Tirono...stb)lenne az ideális választás.

2012. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egyébként azt olvastam több helyen,hogy a lengyelek is mennek sokan haza külföldről,mert jobb lett az életszínvonal náluk, Persze tudom,hogy ott is van olyan régió,ahol szegénység van,de nyilván nem oda mennénk akkor.
2012. máj. 11. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:

a szlovének nagyon zárkózott nép, nehezen fogadnak be maguk közé idegent

a lengyelek és az olaszok is nagyon barátságosak, mivel most Olaszországban nem túl rózsás a helyzet én a lengyelekre szavaznék

2012. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tade ***** válasza:
Szia. En Olaszorszagban elek (Mantova es Verona kozott), es tenyleg nem tul rozsas a helyzet... Ha mindenkepp munkat szeretnel en Modenat, Bolognat, Milanot, Torinot, ajanlanam, mint nagy varosokat. Viszont, ha turizmusban szeretnel dolgozni akkor Tirol kornyeket...pl. Trento, Bolzano, Bressanone, Cortina....
2012. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010-ben voltam Lengyelországban de szerintem nem lehet egy lapon említeni Magyarországgal. A legkisebb házak minimum 2 emeletesek voltak. De nagyon szép, rendezett hatalmas 3-4 szintes házakat láttunk végig útközben. Rengeteg fa ledepózva az udvarokon. Mi úgy ítéltük meg hogy sokkal jobb a színvonal mint itthon.Azt nem tudom hogy letelepedés szempontjából mi lenne jó, de a lengyelek mindenképp jobb helyzetben vannak mint mi.
2012. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!