Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécs van olyan érdekes egy...

Bécs van olyan érdekes egy fiatalnak, mint Budapest?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 22:11
 1/4 anonim válasza:
84%
23 éves srác vagyok Exemmel minden évbe az adventi vásárra mentünk ki már alapból az jó hangulat hogy nem Magyarország.Sok szép emlék kötődés.Én imádom csak sajnos az exemhez köt.De jó program jó kikapcsolódás és igen érdekes sok dolgot érdemes megnézni. Sziszy kastélyt vagy mi a pontosabb neve szinte egy napot el lehet ott lenni. heindl csokigyár stbstb lehetne sorolni:) Imádom:)
2012. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze!
2012. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Sissy kastély neve Schönbrunni kastély, vagyis így lehet hamarabb utána tudsz olvasni. Ezt én is csak ajánlani tudom, én nyáron voltam egyszer, de baromi jó volt, pedig én sosem voltam oda az ilyen látványosságokért, amiket mások szeretnek. De ez nagyon szép, maga az épület belül, meg a kert is
2012. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb is, én oda járok ki kikapcsolódni ;)

sztem ne hagyd ki ;)

2012. máj. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!