Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes Londonban megnézni?

Mit érdemes Londonban megnézni?

Figyelt kérdés

Párommal kettesben megyünk 3nap 2 éjszakára Londomba.

Egyikünk se volt még...

Milyen szállást ajánlanátok?

Mit érdemes megnézni?

Hova érdemes ellátogatni?

Milyen árban van a tömegközlekedés?



2012. máj. 17. 15:30
 1/6 anonim válasza:
london eye, tower bridge, stonhenge...
2012. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Stonehenge tudomásom szerint nem londonban van :)
2012. máj. 17. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes egy nagy sétát tenni a belvárosban( Trafalgar Square, Picadilly Circus, St James Park, Buckhingam Palace, stb), Maddam Tusaud's múzeuma(persze csak, ha érdekelnek az ilyen dolgok), London Eye(viszont ez elég drága), Westminster Apátság, British Museum. Bár lehet, hogy minden nem fér bele 3 napba. Mikor én voltam(csoporttal), Formula 1-es szállókban laktunk, nem volt rossz, de nem is a legjobb...Tömegközlekedésről sajnos nem tudok nyilatkozni.
2012. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek vásárolni, menjetek az Oxford Street-re is :))

Én a Premier Inn-ben voltam, az egy jó szálloda, kedves a személyzet is.


Tömegközlekedésről itt találsz infót:

[link]

2012. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 nap Londonban igazából nem sok, sőt mondhatnám hogy baromi kevés.

Én másfél évet voltam kint és nem tudtam megnézni mindent.


Nem tudom hogy milyen beállítottságúak vagytok.

Városnézős, természetkedvelő, bulizós, piacolós stb...


Én az tudom javasolni hogy nyomjatok egyik nap egy nagy körsétát ahol megnéztek több dolgot.

Másik nap pedig, válasszatok ki pár dolgot ahová sorba álltok és bementek.


[link]

Ez jó oldal, nézegessétek.


Szállásról nyilatkozni nem tudok, én albérletben voltam.


A tömegközlekedés annyira nem vészes,főleg két napra, kellene oyster-t vennetek vagy szereznetek, két napijegyet rányomtok és lehet utazni korlátlanul. kb 8font/nap/fő persze az ár zónafüggő.


Írj privátban ha lenne még kérdés.

Üdv.

2012. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem napi buszbérlet elég. Nem tudom mennyibe kerül nekem heti van az 18,8 font egy hétre. Olyan 5 fontra saccolom. Sztem a legjobbak: London-Eye (Westminsernél van 12-es 148-as busz) Piccadily Circus, Onnan gyalog közel van az Oxford Circus. A Harrodsba is érdemes elmenni,Knightbridgenél van Oxford Circustol 10-es busz elvisz 15 perc alatt. A Hyde Park ott van a Harrodstol 5 percre azt is érdemes megnézni. Madam Tussaudsba 30 font a belépö de sztem jo hely most voltam 2 hete. Az is ott van az Oxford streettöl 10 percre gyalog. Trafalgar Square,esetleg ki Stratfordba az Olimpia Stadionhoz. Ez az Oxford Circustol 20 perc a Central Line metroval, vagy ha sporolni akartok 25-ös busszal 1 óra az út.


Szállás: Ha jo csaj vagy jöhettél volna hozzám 3 napra, de igy h a pároddal jössz ebben nem tudok segiteni:D

2012. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!