Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes megnézni Londonban?

Mit érdemes megnézni Londonban?

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy mit érdemes megnézni Londonban. De hogy bonyolítsam is az amúgy pofonegyszerűnek tűnő kérdést: már sokszor jártam kint és ebből kifolyólag rengeteg mindent láttam már. Szóval elsősorban olyan alternatívák érdekelnének, amik esetleg nem annyira ismertek, de érdekesek. Ha tudtok árat is mondani hozzá és/vagy weboldalt, netán saját tapasztalatot, azt duplán megköszönném. :)
2011. máj. 17. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Windsor?
2011. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyelőre a városon belül gondolkoznék. :)
2011. máj. 17. 12:10
 3/15 anonim ***** válasza:
A kötelező látnivalókon kívül: Covent Garden, Camden, múzeumokat végigjárni (British M. fantasztikus), hajózás a Temzén, híres film helyszíneit felkeresni, beülni egy musicalre, csak úgy sétélgatni, élvezni a város hangulatát.
2011. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A Covent Garden már minden zegzugát láttam. Rengeteg múzeumban is jártam már (BM-ben is). Hajózni nem akarok, mert annyira nem szeretek, meg újat annyira nem mutat. A híres filmhelyszínek sem vonzanak, ami érdekelt, már láttam.

A csak úgy sétálgatás is megvolt minden alkalommal és most is lesz.

Én kevésbé népszerű és/vagy eldugott múzeumokra gondoltam elsősorban. Esetleg különleges üzletekre... Jut eszembe. Utóbbiról. A McLaren Mercedesnek nincs valahol üzlete a városban? Néztem már, de én nem jártam sikerrel. A Ferrari Store-ban például már jártam. :)


De azért köszönöm a javaslatokat.

2011. máj. 17. 19:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Sehol senki? :( Ez kicsit elszomorít. Ebből is látszik, hogy sokan csak a "nagy nevű dolgokat" keresik fel. :( Én is megfordultam már 1-2 kisebb múzeumban és annyira jók... Érdemes azokat is felfedezni. :)
2011. máj. 18. 18:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt írtam én is!:)
2011. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De semmi konkrétumot. :D
2011. máj. 19. 19:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha még nézed ezt a kérdést, kedves kérdező: Sajnos nem tudok neked jó tippet adni, mit lehetne megnézni Londonban. Én is éppen azon vagyok, hogy összeszedjem az érdemes látnivalókat. Én első alkalommal megyek Londonba. Segítségedet kérném, ha tudsz segíteni, megköszönném. Autóval megyek Londonba, mert itt élek, van autóm, kisbabával megyek meg párommal, mert a nagykövettségre kell mennünk, hogy elintézzük az útlevelét a babánknak. Parkoló helyet keresgéltem az interneten, de sehol nem találtam. Léci, ha tudsz parkoló helyet, ahol nem helyi lakosok is parkolhatnak, megírnád, hol van ilyen Londonban a belvárosban?
2011. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos fogalmam sincs. Én még itthon is tömegközlekedek, hát még Londonban. Sosem figyeltem a parkolási lehetőségeket. :(
2011. máj. 24. 09:05
 10/15 anonim ***** válasza:
A modern gyűjteményt ki ne hagyd!
2011. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!