Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair feladott poggyászsúly...

Ryanair feladott poggyászsúly - akkor most mennyi?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mivel a Ryanairnél per fő 2 darab csomag adható fel, akkor a kettőnek együtt kell kitennie a 15 kilogrammot, vagy külön-külön? Mert számomra nem egyértelmű a tájékoztatásból. Köszi, ha valaki tudja a választ!

2012. máj. 22. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A Ryanairnél két féle feladott poggyász van: választhatsz vagy 15 kilós vagy 20 kilós poggyászt adsz fel. Ezen felül van még a kézipoggyász, ami 10 kg lehet (de ebbe a laptoptáska is mint olyan beletartozik, hiszen azt nem viheted fel külön, csak a kéziben).
2012. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezeket én is tudom. Számomra értelmezhetetlen viszont ez:


"Minden utas a vonatkozó feladott poggyász díj megfizetésével legfeljebb két csomagot adhat fel, és a kezdeti foglalás alkalmával megválaszthatja, hogy 15 vagy 20 kg súlykorlátozással kívánja-e feladni a csomago(ka)t."


"Az utasonként engedélyezett poggyászsúly megosztása vagy elosztása nem engedélyezett, még az azonos foglaláson együtt utazó csoport esetén sem. Ugyanazon személy engedélyezett poggyászsúly megosztása nem lehetséges akkor sem, ha Önnek két feladott poggyásza van (minden egyes poggyász meg kell feleljen a saját előre lefoglalt súlykorlátozásának)."



Vagy akkor a Ryanair úgy érti, hogy fizetni is csak maximum két feladandó csomagot lehet, többet nem..? Kicsit zavaros a megfogalmazásuk...

2012. máj. 22. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. Ha esetleg a kézid meghaladja a megengedett súlyt, akkor azt feladottként kell feladnod a helyszínen. A következő kézipoggyászod már nem haladhatja meg a megengedett súlyt, mert ha meghaladná, akkor nem adhatnád fel 3. feladottként, hanem ott helyben kiszanáltatnának Veled a táskából cuccokat. Átpakolni meg ugye nem lenne lehetőséged. Én legalábbis így értelmezem. 11.10-es voltam
2012. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De az általam bemásolt részek a FELADOTT POGGYÁSZ leírásában voltak és NEM a kézipoggyászéban. Szóval számomra még mindig nem világos...

Amit írtál, azt megint csak értem, tudom...

Azért köszi.

2012. máj. 23. 07:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Senki?
2012. máj. 29. 09:02
 6/6 anonim válasza:
A fogalmazasuk egyaltalan nem zavaros, csak tudni kell a szovegertest....pontosan az altalad bemasolt reszben van a valaszod, es az eddigi hozzaszolok is tokeletesen ertettek a kerdest, es a valaszuk is ertelmes.
2013. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!