Kezdőoldal » Utazás » Európa » Köln-Budapest repülővel?

Köln-Budapest repülővel?

Figyelt kérdés

Meg tudná nekem valaki mondani hogy összesen (illeték stb.) mennyibe kerül a legolcsóbb repjegy Kölnből vagy Dortmundból Budapestre? (oda-vissza)

Még a vonat is szóba jöhet, de úgy hallottam az drágább mint a repjegy, át kell szállni és több mint 10 óra..

Véleményeket, tapasztalatokat várok. Köszönöm szépen.


2012. jún. 1. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly vonattal mentem Kölnbe, igaz, Bécsből. Még így is valami 14-15 óra volt, és át kellett szállni.

Mondjuk a vonat alapvetően nagyon kényelmes, de sajnos még ott is gyakori a késés (és akkor aggódhatsz az átszállás miatt...), meg odafele nekem pl. ICE helyett IC jött, ami nem olyan sebességre van kitalálva, így elég kényelmetlen volt 300 körüli sebességgel beszaladni az alagutakba... (füldugulás, stb.)

Hazafele ICE volt, de az osztrák-német határnál lerobbant, és át kellett szállni...

Szóval izgalmas volt az út. :P


A repülő viszont tudtommal nagyon messze tesz le Kölntől, akármelyik "közeli" reptérre mész, szóval ott is még vonatkozni kell.

2012. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az easyjet-et és a germanwings-et nézd meg, szerintem ezek lehetnek a legolcsóbbak.
2012. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!