Kezdőoldal » Utazás » Európa » London-Budapest. Legegyszerűbb...

London-Budapest. Legegyszerűbben repülővel, vagy busszal, de én kipróbálnám vonattal, hátha olcsóbb! Mit gonoltok, lehetséges olcsóbban?

Figyelt kérdés
Segítségemre tudna lenni ebben valaki? Volt már valaki, aki ezt az utat vonattal tette meg?
2010. nov. 5. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

én easyjettel voltam 2óra volt az út, tavasz volt és nagyon szép volt a felhők fölött :)

nagybátyám egy időbe busszal járt, de az fáradtságos, több mint 1 napig utaztak.

2010. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még nem utaztam így, de elég necces 5-7 alkalommal átszállni. Több fele is mehetsz, de ugye TGV-vel (Paris-NORD) mindenképp kell utaznod, mert csak az megy át alagútban Londonba, ez miatt pedig biztos, hogy drágább, mint egy diszkont Wizz repjegy.


Sasold:

2010. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem olcsóbb, mint repülővel. viszont vonattal teljesen más a hangulata. és jóval hosszabb is...
2010. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a 3 opció közül vonattal a legdrágább..
2010. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én Hollandiába jöttem vonattal, amikor tavasszal volt a vulkánkitörés. Kölnig (Németország) a vonatjegy 48 ezer forint volt, és ez helyjegy nélkül! Magyarán még Malévval is olcsóbb, nemhogy fapadossal. A vonat iszonyat drága.
2010. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz szépen.....busz lett a vége :)
2010. nov. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!