Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba mennénk nyaralni...

Görögországba mennénk nyaralni, azonbelül is Asprovaltára. Írnátok jó tanácsokat, esetleg tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Asprovalta hol van? szf, vagy?????
2009. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én pont ott voltam két éve... nekem tetszett a hely, bár mi mellette laktunk Neo Vrasnában... az egy picivel nyugisabb heyl, Asprovalta meg bulizósabb. De az sem túl zajos. Szerintem ha fürödni akartok sétáljatok át Neo Vrasnába (gyakorlatilag össze van nőve a két hely, 5 perc séta a parton végig)

És van egy nagyon jó étterem, ahova el kell menni legalább egyszer. A tengerparti sétányon van Asprovaltában, az asztalok le vannak takarva zsírpapírral, és amikor rendelsz valamit, akkor kiszórják a kajákat az asztalodra (sült krumpli, gyros, zöldségek). Lehet, hogy most ez egy kicsit furcsának, vagy gusztustalannak, hangzik, de nem az, nagyon jól meg van csinálva.

Ennyi jutott eszembe, ha még lesz vmi, írok!

2009. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Én Asprovaltán nyaraltam tavaly,nagyon jó hely,homokos stranddal!A központja bulizós,hangos esténként,de ott úgyis csak többnyire az éttermek,és a sétány van.Minden korosztály képviseltette magát.A gyrost mindenképpen ki kell próbálni!És a péksütiket,kenyereket,isteniek!Negatív élmény nincs.
2009. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!