Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kalandvagyo emberkek! Valaki...

Kalandvagyo emberkek! Valaki keszul Londonba (dolgozni) a kozel jovoben?

Figyelt kérdés

Londonba szeretnek menni dolgozni , viszont ugy, hogy ott fogok neki melot keresni ...voltam mar parszor ,de tapasztalat alapjan , folosleges itthonrol -ugynoksegen keresztul- ,nekiindulni .

Ha valaki meg tarsulna vagy mar kint van es van tippje /jo tanacsa , irjon :)


2012. jún. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
én már fél éve keresek valakit aki kijönne velem..:) és én is kint szeretnék munkát keresni.:)
2012. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én már kint vagyok
2012. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,de valaki akit igazan erdekel a dolog ?? Privit is irhattok...
2012. jún. 7. 14:12
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, aktulis e még az angliai kiutazás (nem feltétlen London)?.... Én csatlakoznék Hozzád, ha nem késő. Igazából fogalmam sincs hogy működnek ezek a dolgok és hiába olvasgatom a fórumokat zavaros, szaal ketten nagyobb biztonságban érezném magam :))

Na szaal ha még aktuális, írj


üdv

Pisti :)

2012. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!