Kezdőoldal » Utazás » Európa » A német férfiaknak tetszenek...

A német férfiaknak tetszenek a magyar lányok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 11:31
 1/8 anonim válasza:
30%
németek azok betegek ők a csúnyákra izgulnak! A magyarok meg szépek úgyhogy nem hiszem hogy jobban tetszenek nekik mint a német csajok
2012. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vagy 40 millióan a német férfiak, biztos vannak köztük, akiknek bejönnek a magyar csajok.
2012. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyiknek tetszik ,van amelyiknek nem. Engem sokkal többen megbámulnak Németországban, mint itthon. Mások vagyunk, másképp öltözködünk. Ha meg sem szólalunk, akkor is ránk van írva ,hogy idegenek vagyunk.
2012. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem német a férjem, és szerinte a magyarok között több a szép nö de sok az igénytelen, vagy a túl cicomázott.


Ez így is van. magyarok között kevés a természetes, vagy aki az túl igénytelen.


Nekem itt rengeteg magyar barátnöm van akinek német a férje.

2012. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Sok férfinak bejönnek a megvásárolható, ócska nők, úgyhogy a németek közül biztosan sokan találnak a magyar nők között kedvükre valót.
2012. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bajor vagyok, magyar a párom, és mindennéls és midnenkinél jobban szertem! Őmiatta megyek pestre!
2012. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha BMW vel járnak akkor garantáltan igen!
2012. jún. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Német a barátom és imád engem. Azt mondja, hogy a magyar nőkben van valami. Mármint az ilyen típusokban, mint én, ami megvadítja a férfiakat. A kisugárzásunk erős és temperamentumosak vagyunk, ezt állítja. Meg persze kívánatosak is. :)
2012. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!