Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csak úgy elindulni Horvátorszá...

Csak úgy elindulni Horvátországba?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye annak, hogy július közepén, ha nekivágunk Horvátországnak, találunk normális apartmant, jó áron? Vannak olyanok, akik évek óta így nyaralnak? Sokkal olcsóbb így, mint ha foglalnánk szállást?
2012. jún. 7. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy lemész úgy még egy tyúkólat sem találsz. Jobban jársz ha itthon foglalsz valamelyik irodánál egy helyet vagy beszélsz néhány ismerősöddel hogy nem-e tudnak-e valamit. Szerintem csak így neki vágni őrültség. Én amikor tavaly mentem akkor én már áprilisban kerestem helyet hogy hova lenne érdemes menni jó áron, végül egyik ismerősöm talált egy jó helyet és mi utánuk mentünk le. Mi ezt így oldottuk meg hogy ő 16 napra lefoglalta 8 napot voltak ők 8 napot így és felesbe fizettük ki a szállás helyet így elég jól jöttünk ki. Persze ezt a helyzetet ki kell fogni ez nem úgy megy hogy besétálok valahova és elvan intézve. Szerintem a lehető leghamarabb menj be az irodákba kérdezősködni hogy na akkor mikor és hol van valami hely mert ha Júliusba mész lehet még szeptemberre sem lesz helyed sehol. Csak úgy elindulni felesleges benzin meg pénzkidobás az ablakon értelmetlen.
2012. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha bízol a szerencsédben, akár még jól is jöhetsz ki a dologból, de nem ez a jellemző...

Persze a "félresikerült" utakról, mikor így nekivágva nem találtak megfelelő szállást, azt senki nem veri nagy dobra...


Ha biztosra akarsz menni, és nem akarsz a helyszínen órákat vagy akár napokat a szálláskereséssel eltölteni, mindenféleképp jobban jársz, ha már itthon előre foglalsz szállást, akár néhány héttel indulás előtt is. És egyáltalán nem kerül többe.

Érdemes körülnézned az irodáknál és az interneten szállás ügyben, biztos fogsz találni neked megfelelő árút.

2012. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!