Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri elmenni 67. 000-ért...

Megéri elmenni 67. 000-ért Angliába?

Figyelt kérdés

17/L

Az iskolában kihirdették, hogy ősszel 6 napos angliai tábor lesz. Busszal mennénk a Csalagúton keresztül. 2-3 ágyas szobákban aludnánk a szálláson. Ameddig nem sötétedik néznénk nevezetességeket. Mindennap lenne 1 óra szabadidőnk. Az árban nincs benne az evés-ivás, ez csak a busz és szállás ára. Anya azt mondta, hogy szeretné, ha eljuthatnák ilyen országokba, ezért valószínűleg megengedi, hogy menjek. De engem azért érdekelne, hogy megérné-e egy főnek, körülbelül 80.000-ért (költőpénzzel) elmenni Angliába, azonbelül Londonba?

Ki volt már ott? Jó, szép hely? Megéri?



2012. jún. 9. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Ki volt már ott? Jó, szép hely? Megéri?"


Most komolyan.. hülye vagy? Úgy kérdezed, mintha egy világvégi kis afrikai falucskàról érdeklődnél! Basszus, hát nagyjából csak képben vagy, hogy milyen London, ha meg nem, akkor ráguglizol, aztán döntsd el, hogy NEKED megéri-e saját szemeddel megnézni a várost, vagy megelégszel a képekkel.

2012. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A világ egyik legismertebb városáról van szó, nem hiszem el, hogy nem hallottál még róla. Szerintem megéri, bár én a kétnapos buszozást nem bírnám, de mivel osztálykirándulás, ezért talán az sem lesz olyan borzalmas (én mindig a buszozást élveztem a legjobban ilyen kirándulásokon).
2012. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp megéri.

Azt viszont kérdezd meg, hogy tényleg megengedhetitek-e magatoknak, nem kell-e emiatt a szüleidnek/testvéreidnek lemondani valamiről, hiszen ez nem kevés pénz.

Ha nincs ilyen probléma, akkor már csak az a kérdés, van-e kedved menni. Ha van, hajrá!

Abban biztos vagyok, hogy nagyon tetszene.

2012. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Természetesen pontosan tudom, milyen London, de csak képekről, és a tankönyvből. Az, hogy megkérdeztem, hogy vannak-e tapasztalataitok, és hogy megéri-e ennyi pénzért nem azt jelenti, hogy nem tudom hol van-e.

Amúgy köszi a válaszokat. Hát, igazából se gazdagok, se szegények nem vagyunk, én is meglepődtem, mikor anya azt mondta, hogy ha szeretnék elintézi, mert örülne, ha járnék ilyen helyekre.

2012. jún. 9. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Bőven vigyél költő pénzt, mert a legtöbb nevezetességnél belépőt szednek, és nem olcsóak, pl Madam Tussaud panoptikumba 30Ł a jegy, 1Ł most kb 370 Ft. Nem tudom miket akartok megnézni, de én inkább számolnék rá 100 ezret biztos, ami biztos, ebből azért lehet kajálni is meg egy két különlegesség is belefér.
2012. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80 ezer költőpénzzel, remélem ezt nem úgy érted hogy 80-67 vagyis 13 ezer, mert az nagyon kevés. Ha valóban sok a belépő amit fizetned kell akkor 80 csak a költőpénzed legyen.
2012. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha kaja nincs benne, akkor ugye azt is bele kell kalkulálni a költőpénzbe és ott nem vagy meg napi 1 ezersből kajaügyileg, szóval egy 10est nyugodtan számolhatsz kajára, belépőkre meg még többet, pl a St Paul katedrálisba Ł15 a jegy, az kb 5500 Ft, Buckingham palotába a csoportos jegy Ł16,2 (5990 Ft) és ezek olyan helyek, melyet kár lenne kihagyni, London Eye-ra Ł18,9 a jegy (6990 Ft).

Szóval 100-120 000 alatt nem érdemes számolni.

2012. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13 ezer forint 6 napra nem elég, sőt még a duplája sem.
2012. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ajajaj.. :/ Ennyira drágák? Köszönöm a válaszokat, akkor ezt tovább adom anyának, és majd eldöntjük. :)
2012. jún. 9. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg vigyél ki bőven költőpénzt, kb 70 fontból 6 napig nemigen leszel meg, még a kajára sem lenne elég, nem hogy még belépőkre is...


Egyébként döntöttetek már?

2012. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!