Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2 hét múlva Sartira (Görögorsz...

2 hét múlva Sartira (Görögország) megyünk, ti mit vinnétek?

Figyelt kérdés

Figyelembe véve az ottani időjárást!

(tisztálkodási dolgok,ruházat,egyéb 'létfontosságú' dolgok)



2012. jún. 9. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztosítás, intim betét (ha lány vagy), minimum 1 db meleg pulóver és hosszú nadrág, napszemüveg, kalap, fényvédő krém és telefontöltő, gyógyszerek


Jó utazást kívánok!

2012. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jún. 9. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több naptejet, mint most gondolod. Mén már 2x voltam ott, és iszonyat jó idő szokott lenni 10-11-es UV-val. Sokkal drágább kint a naptej, érdemes itthonról kivinni.
2012. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam már ott.

Naptejet, és főleg nyári ruhát, bár 1-1 meleg darab sem árt.

Lényegében bármi ami szerinted szükséges lehet, de ne vigyél túl sok cuccot, mert én felét sem vettem fel, mert a tengerparton úgyis csak fürdőruha kell.

Gyógyszereket érdemes vinni, fájdalom lázcsilapító, hasfogó, hányinger csilapító, ilyesmi. Ezek bármikor jól jöhetnek.

Ha busszal mész akkor érdemes kispárnát és takarót vinni, hidd el kelleni fog.

Nem tudom hogyan tervezed a nyaralásodat, de ha nem szórhatod a pénzt két kézzel érdemes 1-2 konzervet ilyesmit vinni. Meg pl mi felvágottakat akartunk ott venni, de nagyon nem izlett, pl az olyasmi mint a parizel az borzalmas ízű volt.... szóval ha reggelit ilyesmit magadnak akarod megoldani valami szendvicsnek valót vigyél szerintem. De pl a kenyér nagyon finom, és a sajtkrémek.

2012. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja egy privát kérdés még :)

Mennyi költőpénzre gondoltál? Mert sokmindent hallani a görög helyzetről és nem tudom mennyit vigyek, mert idén is oda megyek.

2012. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


100 eurót viszek kereken (azt hiszem az egy olyan 30000 forintnak felel meg,nem én váltom de tudom) .

2012. jún. 9. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly én 190-et váltottam, de voltunk fakultatív programokon. Idén olyan 200 euró körül gondoltam.

Amúgy nem túl olcsó ott az élelmiszer, így lehet nám árt ha viszel ezt azt.

Amúgy ha menni szeretnél fakultatívra azok olyan 20-35 euró között mozognak darabjai (hajókirándulás, sithon körút vagy saloniki) bocsi, nem akartam beleszólni csak a tapasztalataimat írtam le

2012. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Fontos: szemeteszsákot vigyél magaddal, mert ott nem lehet a wc papírt a wc-be dobni, a mellette levő külön szemetesbe kell dobni, amit Te ürítesz minden nap (vagy ha a helyzet úgy hozza, naponta többször :)

Biztos ott sem kerül egy vagyonba, de legalább ez azonnal kéznél van, nem kell utána járni..

Étkezni elég olcsón lehet. Én tavaly előtt voltam, úgy hallottam, azóta az italárak igen megemelkedtek (a válság..). Ja, még eszembe jutott, tányér, evőeszköz (ha gondolod, egy kisebb edény), ezek nincsenek a szálláson. Vagy viszel vagy veszel: mosogatószer, szivacs. Éz ezeket vittem és nagyon hasznos volt (főleg, aki gyerkőccel megy). Egyébként én is Sartin voltam, és most is oda megyünk, négy nap múlva! Kellemes időtöltést!!!!

2012. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Még valami: elektromos szúnyogriasztó ill. pumpás szúnyogriasztó nagyon hasznos!
2012. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahol mi voltunk ott minden volt a konyhában ami kell, így szerintem nagy dolgokat felesleges cipelni.
2012. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!