Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsban hogy tudom megoldani...

Párizsban hogy tudom megoldani a reggelit?

Figyelt kérdés
A szálláson 4 euróért van reggeli (croissant, müzli, vaj, dzsem), de nem tudom, rendeljek-e, megéri-e.

2012. jún. 11. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Frankfurtban voltunk egy pár napot, hostelben volt a szállásunk, a díj tartalmazta a reggelit. Kicsit féltünk is, hogy ugye hostel, milyen lesz a reggeli, de olyan volt, mint egy normál svédasztalos szállodai reggeli. Szalámi, sonka, műzli, vaj, tojás, tea, ásványvíz, narancslé, kenyér, kifli és annyit ettél, amennyit bírtál. Szóval sztem azon ne spórolj. Vagy inkább kimennél a kisboltba venni valamit és utána nekiállnál elkészíteni?
2012. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,a szállásban benne van a reggeli.Ha mégsem,neked kell eldontened....vásárolsz-e az uzletben,ami olcsóbb lesz,vagy a kényelem.
2012. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy baguette (0.90 euro) két embernek elég. Ha vesztek egy sajtot (camambert 2 euro) az kb 3 napra elég, meg valami gyümölcslevet, az tökjó párizsi reggeli.
2012. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!