Kezdőoldal » Utazás » Európa » Cardiffban lakok és magyar a...

Cardiffban lakok és magyar a főbérlőm. (. ) A rendőrség foglalkozik ezzel, ha bemegyek?

Figyelt kérdés
(...) : Minden hónap 29-én utalom neki a pénzt. Most felmondtam a lakást és 10 nap múlva azt írta, hogy nem kapta meg a pénzt költözzek ki ma. (Bementem a bankba a pénzt megkapta. ) Valószínű, hogy a 170 font depositot nem akarja visszaadni. Szerződésem van meg a bizonylatok is megvannak.
2012. jún. 11. 20:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem minden magyar bunkó ez igaz, de sajnos az esetek tobbségébeb a magyar veri át a magyart! Tapasztalatom az, hogy elsősorban az angolul nem, vagy kevésbé jól beszélőkkel csesznek ki. Sokan sajnos olyanért fordulnak segítségért, amiket saját maguk is meg tudnának csinálni, csak éppen nem akarnak utána járni. A magyarok nem összetartóak, amióta idekinn vagyok, màr sok magyartól megkaptam hogy én hogyan keresek jól, mikozben ő csak minimálbérért gürizik. Erre azt szoktam mondani, hogy mive van normális nyelvtudásom és szakmám, igy jogosan keresek többet.irigyek a legtöbben idekinn is, sajnos.
2012. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!