Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kassa a Kelet-magyarországi...

Kassa a Kelet-magyarországi árakhoz képest mennyivel drágább?

Figyelt kérdés
gondolok itt ruhákra, élelmiszerre, szórakozásra
2008. ápr. 28. 20:52
 1/3 tade ***** válasza:
Szia. En Nyugat-Szlovakiaban elek, mondhatnam azt is, hogy POzsony es GYor kozott.Nalunk meg nem mondhatnam, hogy dragasag lenne, de minnel kozelebb mesz a fovaroshoz annal dragabb minden. Az igaz, hogy Kelet-Szlovakia joval szegenyebb, mint a nyugati, minden kevesebbe kerul, kevesebb a fizetes, es az eletszinvonal is alacsony. Hat Kassa. Na igen azt gondolna az ember, hogy olcsobb, pedig nem. Ha arra gondolsz, hogy Debrecennel olcsobb, akkor azt kel lmondjam NEM. Bar igaz, hogy Szlovakia keleti resze, de megiscsak szlovakia 2. legnagyobb varosa, igy nem mondhatnam, hogy olcso. Annyit elarulok, hogy ott is vannak, turisztikai reszek, szep belvaros stb....es van az "eltakarni" valo resz, ahol lehet, hogy olcsobban megkapod a dolgot, es lehet, hogy meg minoseges is, bar nem tudom. Sajnos en meg nem voltam Kassan, de eleg sokat olvastam rola, es volt ott par ismerosom is, akik szinten ugy hittek, hogy olcso, de megse.....szoval nem tudom milyen varosbol vagy, de ha pl. Debrecenbol, akarsz atmenni Kassara bevasarolni, akkor nem erne meg.(szerintem)....... mert amit megsporolnal, az talan elmenne benzinre....remelem segitettem....de, ha esetleg tevedtem, vagy van itt valaki kassai magyar, akkor szivesen varom en is a tanacsat :)))
2008. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ! igen, debrecenre gondoltam főleg. főként csak városnézésre mennék, de egy kis vásárlást-szórakozást még be szeretnék iktatni. na mindegy, meglátjuk, ha visszajöttem, majd leírom a tapasztalataimat:)
2008. máj. 1. 20:29
 3/3 tade ***** válasza:
SZia. En irtam az elozot is. Ha kiarndulni szeretnel menni, akkor viszont mindenkepp menjel at... Nagyon szep Kassa :)) Es hat ugye utana tapasztalatokat is gyujtesz arkategoriaban :))
2008. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!