Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy-egy nap alatt meg lehet...

Egy-egy nap alatt meg lehet nézni Pozsony, illetve Bécs nevezetességeit, látnivalóit?

Figyelt kérdés
Illetve miket ajánlotok megnézni, mi az, amit mindenképpen érdemes megnézni/megkóstolni/megtapasztalni, ha ott vagyok?

2012. jún. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Vágtázva, de talán meg lehet tekinteni a legfontosabb dolgokat. Kérdés, hogy érdemes-e, mert biztos nem sok fog megmaradni belőle. Mindkét városra rá lehet szánni persze hónapokat is, de szerintem minimum 2-3 napot megérdemel Pozsony és 3-4-t Bécs is.
2012. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-1 nap alatt a főbb nevezetességeket tudod végig nézni, főleg a belvárost, az épületeket kívülről. Ez ad egy átfogó képet, de ha tetszik, biztos vissza akarsz majd menni újra, mert rájössz, hogy nem volt elég.


Ha megkóstolni és megtapasztalni is szeretnél, illetve némely múzeumra, egyéb programlehetőségre is kíváncsi vagy, legalább 2-3 napot érdemes szánnod egy városra.


Jó utazást! :-)

2012. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kistál_és_a_bor válasza:
Szerintem nem érdemes így!
2023. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!