Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécs veszélyes éjszaka?...

Bécs veszélyes éjszaka? Melyik kerületet érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak mint a legtöbb európai főváros.
2012. máj. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatni, hogy veszélyes. Bécs az egyik legélhetőbb város a világon, többek között a jó közbiztonsága miatt is.
2012. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bécs akár nappal, akár éjjel teljesen biztonságos. Európa egyik legbiztonságosabb fővárosa.
2012. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem volt gondom vele, bátran éjszakázunk kinn a szabadban:-)
2012. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tehát nem kell attól tartanom h elrabolnak a törökök? :D olyan ilyesztõ dolgokat hallani..
2012. máj. 24. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Am Schöpfwerket szokták mondani. De éppen tegnap voltam ott és nem tűnt túl veszélyesnek.


Dia wead ii hööfm! ilyen elképesztő dolgokat hallhatsz, de a törökök nem fognak elrabolni. :)

2012. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bécs Európa legbiztonságosabb fővárosa. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem rabolhatnak el a törökök vagy akárkik, de a statisztikák szerint erre kicsi az esély.
2012. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nem tapasztaltam annak :) Tavaly jártam gyalog és éjszakai közlekedéssel is, semmi gond nem volt. Nem véletlenül Európa egyik legbiztonságosabb város. Nyilván van olyan rész is, ami nem feltétlenül csábít éjszakai bolyongásra, de én a belső területen mozogtam, és ott semmi probléma nem volt.
2012. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
elsõ sorban a 2. kerület érdekel. a praterstraße és környéke. értem én a biztonságos, pesten is járkáltam már éjszaka, bár inkább társasággal. de mondjuk kõbányára, a hõs utca és környékére, a 8.kerületi kis eldugott utcákba még nappal se sétálgatnék. szóval biztonság ide vagy oda, bécsbe melyik területet kerüljem leginkább mert fix h ott is vannak húzós helyek?!
2012. máj. 26. 11:59
 10/11 anonim válasza:
100%
Bécs a zene városa.Nyugodtan sétálhatsz éjjel,nappal.Én 18 országot barangoltam be mint kamion sofőr 20 éven át.Lásd elsősorban nyugat.Madrid,Torino,London,stb.A keleti országokról már nincs ilyen jó véleményem.A Törökökről rossz vélemény alakult ki,de én csak jót mondhatok róluk.Persze én csak kamionos Törökökről tudok beszélni.Jó idő töltést kívánok Bécshez.
2012. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!