Kezdőoldal » Utazás » Európa » El tudnátok magyarázni, hogy...

El tudnátok magyarázni, hogy mit kell pontosan csinálni, amikor kiérek a reptérre?

Figyelt kérdés

Egyszer már repültem, de fogalmam sincs, h mi a teendő. A jegyek már megvannak (online rendeltem), és már online be is csekkoltam..

Az lenne a kérdés, h mit kell csinálnom, amikor felérek a budapesti reptérre, amég be nem szállok a gépbe?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. júl. 2. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is, van az érkezési és az indulási szint. Az érkezés lent van, menj fel a mozgólépcsőn. Nézd meg a járatot a jelzőtáblán, a légitársaágot meg a járatszámot remélem ismred. Állj be a sorba többiek közé és add be a csomagodat, ha van. A többi megy magától, csak keresd mindig a járatszámot. Aztán várakozz, amíg a többiek fel nem állnak és nem indulnak el a gép felé. De ez elég feltűnő lesz.
2012. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha becsekkoltál és feladtad a csomagodat,akkor az A és a B terminál között lesz a biztonsági ellenörzés és hihetetlen érzékenyre állított fémdetektor-kapuval (nekem minden alkalommal csipogott eddig) ,ha ezen átértél akkor a SkyCourt-ben korlátlan idöt el tudsz tölteni viszonylag kultúráltan -van sok étterem és kávézó .Aztán majd figyeld a kiírásokat,hogy pontosan honnan indul a géped,ha már közel a beszállási idö,akkor menj a táblákon megjelölt kapuhoz.
2012. júl. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!