Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem hallotta valaki a SZÉP-kár...

Nikky1983 kérdése:

Nem hallotta valaki a SZÉP-kártyát hol fogadják el horvátországban?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam vannak helyek ahol elfogadják a SZÉP-kártyát horvátországa,ki és mit tud erről!

2012. júl. 2. 18:25
 1/10 anonim válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy Szép kártyát, csak Magyarországon fogadnak el! Utazási irodában mondták! De , ha nem így van ,akkor bocs! (:
2012. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Sztem inkább ne keménykedj ott szépkártyával mert pofánröhögnek :):):):)


Jah és bözskével sem!

2012. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak hogy tudd több helyen is elfogadják és vasárnap indulunk horvátországba ahol otp szép kártyával fizetünk, és ez nem keménykedés és még nem is röhögtek ki!
2012. júl. 4. 07:37
 4/10 anonim ***** válasza:

"A SZÉP Kártya a bankkártyákhoz hasonlítható univerzális, elektronikus utalvány, mellyel meleg étkezést, BELFÖLDI üdülést, sport-, wellness- és fitneszszolgáltatásokat, múzeumi belépőket, színházjegyeket lehet kifizetni."


Horvátok nem fogják neked beszámlázni Magyarországra csak mert te épp arra jártál.

Max ha a tulajnak van valami magyarországi érdekeltsége, ennek a valószínűsége azonban igen csekély...


Sztem vigyetek elég pénzt magatokkal.

2012. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magyarokhoz megyünk, és hogy hogy tudják megoldani nem érdekel de elfogadják és ez a lényeg!
2012. júl. 5. 09:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme van a kérdésnek ha tudod hogy elfogadják?
2012. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 adriano81 válasza:
Engem is érdekelne, hogy lehet Szép kártyával fizetni, mi is szeretnénk kimenni, de csak akkor tudjuk megoldani, ha találunk egy helyet ahol elfogadják. Előre is köszi a segítséget.
2012. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha valaki tud ilyen lehetőségről (SZÉP kártya, Horvátország vagy egyéb tengerparti üdülőhely), elküldené nekem az infókat erről a lindsy2013@citromail.hu email címre? Köszönöm.
2013. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

google: szép kártya horvátország

ott lesz minden!! én többet is találtam

2013. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2013. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!