Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milánóban könnyebben elviselhe...

Milánóban könnyebben elviselhető a nyári forróság, mint Budapesten?

Figyelt kérdés
Elvégre is sokkal közelebb van a tengerhez, valamint az Alpok lábánál van.
2012. júl. 2. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ugyanúgy egy város, ugyanúgy megáll ott is a levegő mint Budapesten. A tenger meg a hegység édeskeveset befolyásolja a klímáját. Annyival könnyebb elviselni, hogy az ott élők már hozzászoktak a mediterráneumhoz.
2012. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ottani fizetésből könnyebben kigazdálkodsz egy klímát, illetve a hozzátartozó áramfogyasztást, így könnyebb.
2012. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehezebb elviselni. Veronában és Milánóban jártam már a nyári forróság alatt, ha teheted, akkor inkább ősszel vagy tavasszal menj, mert akkor jobb! Sokkal melegebbnek érzed a 32 fokot, mint Budapesten!
2012. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Éltem Milánóban a nyári forróság alatt és az olaszok is menekülnek a tengerparthoz a városból, nem véletlenül. Azt gondolom, nekünk magyaroknak ez még kevésbé elviselhető, főleg nem turistáskodva, ráadásul egy üres nagyvárost találsz majd, rengeteg bezárt üzlettel (az állandóan nyüzsgő, életteli, csodás Milánó helyett).
2012. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!