Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy nap Milánóban? 7:45 -re...

Egy nap Milánóban? 7:45 -re ér Bergamoba a repülő, és 21:55-kor indul vissza egy másik. Tehát ha levonom az ottani utazást, és az indulás előtti várakozást, még legalább 10 óra marad Milánóra. Elég ennyi idő? Mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

ottani utazással kapcsolatban kérdezem én, hogy mit értesz?

Milánóban a helyi közlekedést vagy pedig Bergamo-Milano között a busz/vasúti közlekedést. A wikipedián olvastam, h Bergamo egy picit odébb van még Milánótól!

2012. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A transzferre gondoltam, 15 óra van a két gép között, ha 1-1 órát számolok a buszra, akkor is bőven marad 10 óra. A városban talán nem kell sokat tömeg közlekedni.
2012. júl. 5. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2 olyan "csoportot" is ismerek, akik így voltak, mindketten meg voltak elégedve. Alapos városnézésre persze nem lesz idő, de azért a lényeget meg lehet nézni.
2012. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!