Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországi nyaralás augusztus?

Olaszországi nyaralás augusztus?

Figyelt kérdés

Már egy csomó oldalt végigböngésztem,láttam,hogy augusztus vége felé is jó idő van Velence környékén. Ti voltatok már augusztus legvégén Észak-Olaszországban?Milyen időt fogtatok ki?

Valamint az utazással kapcsolatban kérdeznék,merre mentetek?Melyik jön ki olcsóbban? Auszriában olcsóbb az autópálya,viszont többet kellene utazni.


2012. júl. 8. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi anno júliusban voltunk Velencében. Bizton állíthatom a lehető legrosszabb időpontban. Iszonyat hőség volt, aludni lett volna kedvünk egész nap, nem nézelődni.

Szerintem augusztus végén sem sokkal jobb a helyzet.

2012. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igazad van kedves első.

Nem hiába mondják Velencébe tavasszal és ősszel kell menni.

2012. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bibus26 ***** válasza:
Augusztusban is nagyon jó idő van,sőt szeptemberben is.Ausztrián keresztül mentünk,semmi probléma nem volt.Sztem arra sem hosszabb...
2012. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleve Olaszország egy olyan ország,ahol nehéz rossz időt kifogni :) Strandolás szempontjából viszont előnyös.

Szinte biztos lhetsz benne,hogy jó idő lesz :)

Szlovénián keresztül közelítetük meg,és nem kellett sokat utazni,pedig Szlovákiából indultunk.

2012. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ibanezb ***** válasza:
Jó idő lesz :) Ha nem Győrből indultok, akkor mindenképpen Szlovénián át, az egész egyenes, nincsennek felújítások (Ausztriában mindig túrják a pályákat, főleg, fent a hegyekben), nem fogtok fel-le menni a szerpentinen, az autópálya díja (egy hetes matrica) 15 euró, ráadásul a benzin/gázolaj lényegesen olcsóbb, érdemes belépésnél és kilépésnél az utolsó kúton teletankolni a kocsit! (Olaszország előtt két OMV kút lesz az utolsó, az egyik Sezana-nál (határ előtt kb. 10 km-re), a másik közvetlen a határon, de azt nagyon könnyű kihagyni, mert tényleg a határ előtt van, majd lassan guruljatok :-) cigit is érdemes vagy vinni vagy a szlovénoknál venni, mert míg magyarban olyan 28 euró/karton, addig szlovénban ez 32, olaszországban pedig már 45-nél jár!!!! (tehát majdnem dupla, mint otthon)... tehát Szlovénia, rövid, gyors, végig pálya, olcsó tankolások :-) matricát első kútnál megvenni, be van kamerázva és ellenőriznek is! Olaszországban átlag 10 euró/150 km-rel számoljatok autópályadíjat.
2012. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!