Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban, Róma környékén...

Olaszországban, Róma környékén mennyire elég havi 300 EUR? (Szállás költségen felül! )

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlatra megyek Olaszországba, Róma mellé egy kisvárosba. A szállás-, ill. útiköltségre nem lesz gondom, havonta 300 EUR-t kapok majd étkezésre. Úgy gondolom, ez elég lesz pl. a közlekedésre és néhány olcsóbb programra is, mert nem jellemző, hogy kajára sokat költenék. Állítólag nem sokkal drágább kint az élelmiszer, ha nagyobb bevásárlóközpontokban vásárolok, és nem a méregdrága pizzériákban kajálok, hanem főzök magamra... Az a tervem, hogy csak ezt a 300 EUR-t költöm el havonta, kiegészítésre nem lesz szükségem. Szerintetek reális?
2012. júl. 9. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy lakomákra és hosszú utazásokra ne számíts, de normális színvonalon el lehet lenni ennyi pénzből. Vásárolj diszkontokban.
2012. júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így terveztem! Te esetleg ott élsz?
2012. júl. 10. 11:09
 3/4 anonim válasza:
A környéktől függ. Mérd fel mielőbb a boltokat, mert nagy eltérések lehetnek!
2012. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,en romaban elek,szerintem ennyi penzbol ki lehet jonni,ha magadnak fozol sokat meg tudsz sporolni,nagyobb szupermarketekbe jarj,pl Conad... elelmiszerek kb 2x annyiba kerulnek mint nalunk...etterem 10euro min... utcai arusnal egy szelet pizza kb3euro stb...
2012. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!