Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha valaki Angliába megy...

Ha valaki Angliába megy dolgozni miért mindenki Londonba megy? Birmingham miért nem jó város például?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

mert az a főváros, azt ismerik. azt hiszik, ott van sok munka, mivel sok az ember is. Birminghambe is marha sokan vannak, amúgy. munka mostanában sehol se sok.

én pl. nem Londonba mentem, hanem először Redditchbe (birmingham mellett pont), aztán most északon vagyok. de nekem adott volt.

2012. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb város, azt gondolják hogy ott van a legtöbb lehetőség, ahogy nálunk is Bp-en van, és oda a legkönnyebb eljutni, azért az sem elhanyagolható szempont.
2012. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják a többiek. Fővárosba mennek,mert azt hiszik ott mindig akad meló.

Én mondjuk nem Londonba mentem,és mégis van melóm.

Birmingham is elég hatalmas város, de oda én semmi pénzért nem mennék. A közbiztonság még Londonnál is rosszabb.

2012. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor marad London! Csak nagyon drága.. Remélem minden rendben lesz! augusztus elején tervezek menni!
2012. júl. 12. 18:56
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagy próbáljak meg kis várost? Az a baj, hogy sosem szerettem fővárosban élni, és Londonról azt mondják sok a fekete negyed és megtámadnak stb. Ezektől tartok..
2012. júl. 12. 18:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kisvárosban élek. Ami azt jelenti,hogy akkora városka mint mondjuk Miskolc..Szóval nem is olyan kicsi a 200 ezres lakósával. De olcsóbb, nyugisabb, mindent lehet kapni, minden van ami kell,és munka is akad mindig. De nekem azért tetszik mert nem taposnak el egy állásért, nem ridegek mint a londoniak. Szóval nem biztos hogy Londonban szerencséd lesz,de én sok sikert kívánok neked.
2012. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Melyik városban laksz? Barátnőmnek kellene munka inkább! Nekem nem annyira fontos, de lehet nem árt az elején azért.
2012. júl. 12. 19:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért jöttem Londonba tavaly októberben, mivel az informatika területén szerettem volna dolgozni, és az IT-szektor az Londonban és úgy általában Dél-Angliában erős, így döntöttem London mellett, amit a mai napig nem bántam meg, mert 3 hét alatt lett szakmabeli állásom, kellemes fizetésért.
2012. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
előbb nézz körül, hogy melyik kisvárosban van munka. s készülj fel, hogy Anglia szarul áll most. én, mint ahogy írtam, azért mentem először kisvárosba (60ezres, Redditch), mert én adott munkára mentem ki, szóval már otthonról megvolt. és ott volt a munka, oda helyeztek. aztán azért jöttem ide, (Gateshead, ez olyan százezres, azért nem annyira kicsi), mert itt voltak a tesómék.
2012. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tisztelt Utolsó! Barátnőmnek kellene csak munka én self employed szeretnék lenni! Mire alapozod, hogy nem áll fényesen Anglia? 3 ismerősöm ment ki az elmúlt 3 hónapban és mindegyikük dolgozik már! Köszönöm előre is a válaszod!
2012. júl. 15. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!