Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban 6, 08 font a felnőtt...

Londonban 6, 08 font a felnőtt minimálbér. Ebből mennyit kell adózni? Ill. így heti 5 nap 8 órával mennyi kb. a nettó jövedelem egy hónapban? Kb.1000 font, nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nincs 1000 font. Olyan 850-900 font körül van..


Egyébként mennyi idős vagy?? Mert a 6.08 GBP minimálbér csak 21 év felettieknek jár.

2012. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzátenném, hogy 900 fontból gyakorlatilag sehogy nem élsz meg kint.
2012. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
1000 fontot nem keresed meg vele. Olyan 900 font körül max. Ennyiből Angliában, de különösen Londonban megélni meglehet, de nagyon szerényen. Én 2 hónapig kerestem minimálbért, félretenni nem tudtam, de megéltem. Vannak olyanok akik a minimálbérből is félretesznek, de ők csak silány kajákat vásárolnak és 12-14-en laknak egy rossz környéken egy lakásban. A normális életszínvonalhoz Londonban kell legalább 1200 font a véleményem szerint. Én jelenleg 1600 fontot keresek, ebből már félretenni is tudok kb 250-300 fontot havonta.
2012. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
900? Azért az is több mint az itthoni minimálbér. És nem lehet félretenni? Kb. 300 a szállás, 100 az utazásra, 100 kajára. 100 egyébre. Marad akkor is 300. Silány kaja? Mert pl. Tescós? Érdekes igényetek lehet.
2012. júl. 12. 22:24
 5/23 anonim ***** válasza:
Egy normális helyen lévő szoba legalább 400-450/hó. A gettóban kapsz 250-300-ért is. A kaja, bevásárlásra kell legalább 120-150 között. A közlekedésre nagyjából reális a 100 font. Idekinn magasak az árak! Soha ne a hazai árakat és a kinti fizetést nézd. A normális kaja az nálam nem a sajátmárkás termékeknél kezdődik. Akinek vannak igényei, az nem tud félretenni 900 fontból.
2012. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Értelek én, de mondjuk arra gondoltam, hogy kezdetben egy olyan szállásra mennék, amit egy magyar cég (nem írnám melyik) ad, ahol egy szoba már 80 font is lehet. És nem saját márkás termékekre gondoltam, csak ott vett dolgokra. Voltam már kinn turistaként az ételárak azért nem olyan vészesek ahogy mondod. És lányként nem eszek annyit.:)
2012. júl. 12. 22:39
 7/23 anonim ***** válasza:

ha 300-at számolsz havonta szállásra akkor ez azt jelenti hogy hetente 75 fontot fizetsz egy kis szobára. Nos ez az ár egy olyan helyen van,ahol a közbiztonság nulla,ahol talán a feka vagy arab negyedben laksz,ahol egy lakásban 10-12-en be vagytok zsúfolva. Igen,lehet így is élni,de nem tanácsos. A kaja meg elég drága,ha mindig a legócskább,legegészségtelenebb kajákat veszed. Mondjuk vehetsz 90 pennyiért chicken curry konzervet de az olyan pocsék is. Ha viszonylag normálisan akarsz étkezni akkor több pénz megy el kajára. Londonban ennyi pénzből nem teszel félre. Nem is szórakozol,nem tudsz kikapcsolódni,semmit,nem tudsz csinálni.. De te tudod..

Meg kell próbálnod. Te ismered magad,hogy neked mire van igényed, mennyire vagy válogatós.

De még mindig nem írtad meg,hogy mennyi idős vagy? Megírnád?? hogy miért érdekel? a minimálbér miatt.

2012. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ha a londonimagyarokra gondolsz,akkor jó tanács..Ne menj hozzájuk,mert ők pocsék szállást adnak.Tudom,tapasztaltam.
2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Rájuk gondoltam, de hallottam én is rosszakat. Úgyhogy másfelé is nézegetek. van egy másik a londonimunka.net. Ők a honlap alapján munkát is adnának.

Amúgy rég elmúltam 21:)

És én csak a kezdetekről beszélek. Ha már kinn lennék és lehetséges lesz azonnal váltanék jobban fizető munkát, ha majd az angolom is javul, ill. az elfelejtett dolgok is visszajönnek.

Amúgy van ismerősöm kinn, aki majd segít, pl. mondta merre ne legyen a szállás, de munkát nem tud szerezni, tudom, hogy nekem kell. na ez lesz a nehéz.

2012. júl. 12. 22:56
 10/23 anonim ***** válasza:
a londonimagyarok.com NEM AD MUNKÁT! kapsz egy listát az agencykről! Ennyi és nem több!
2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!