Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy hét múlva utazok repülővel...

Egy hét múlva utazok repülővel (Ryanair) Londonba. Megcsináltam a utasfelvételt és kaptam sorszámot. Sorszám szerint hívnak beszálláshoz v mi? Úgy tudom a repülőn nem lesz foglalt helyünk oda ülünk ahol lesz hely, ez igaz?

Figyelt kérdés

online beszállókártyát le kell pecsételtetni a Ryanair vízum-/dokumentum-ellenőrzőpultnál a repülőtéri biztonsági ellenőrzés előtt. Ezt hol tudom majd megtenni?:)

[link]



2012. júl. 14. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ördöngösség az egész, csak figyelni kell a kiírásokat. A sorszámnak szerintem semmi jelentősége.

A fapadosoknál úgy működik, hogy a beszállás előtt a pultnál kígyózó sorban áll a nép, és utána, amikor már konkrétan a repcsire szállsz fel, akkor akikapjamarja alapon lehet tülekedni a helyért.

Hacsak nem fizettél külön VIP-re, akik előbb sorra kerülne a becsekkolásnál.

2012. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha EU-s polgár vagy, akkor nem kell pecsételtetni, csak átmész a biztonsági ellenőrzésen és mehetsz a kapuhoz.
2012. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, figyelmetlenül olvastam el a pecsétes dolgot! :)
2012. júl. 14. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem egészen a kérdésre válasz mert az már megvolt, de mivel látom, hogy kezdő vagy Ryanair-es repülés terén, ezért mindenképp felhívnám erre a figyelmed: alaposan olvasd át a fedélzetre vihető poggyászról szóló szabályokat! Egyrészt, hogy mit nem rakhatsz bele, másrészt, hogy szigorúan egy darab megengedett. Így nincs külön retikül, fényképező meg egyebek, minden egyetlen táskába bele kell férjen. Ami meg persze egy centivel se legyen nagyobb, mint a megadott 55x40x20cm, mert különben drága mulatság lehet belőle a beszállókapunál.
2012. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bocsi, hogy offolok, de a ryanairrel lehet euban utazni személyigazovánnyal? :/ Köszi
2013. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet!
2013. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!