Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha foglaltam (kifizettem) a...

Akszelfoli kérdése:

Ha foglaltam (kifizettem) a Ryanair-nél két jegyet és az egyikhez kértem extra poggyászt, akkor van vmilyen mód, hogy ezt az extra poggyász opciót lemondjam?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, hogyan lehet elérni őket? Az emelt díjas számon percekig várakoztatnak, a vonalas foglalt, email cím nincsen.A kifizetés után a jegyeket le tudom még mondani?Megköszönném ha segítene vki.

2012. júl. 4. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Lelehet mondani mindent, de pénzt azt nem nagyon fogsz visszakapni
2012. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hol lehet lemondani?
2012. júl. 4. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatukon. Rá kell áldozni azt az emeltdíjas hívást. De nézd meg az oldalukat, biztos ott vannak a lemondás feltételei
2012. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

TÖRÖLHETEM-E A FOGLALÁSOMAT AZ UTAZÁS ELŐTT, ÉS ÉRTESÍTENEM KELL-E A RYANAIRT, HA MÉGSEM UTAZOM?


A Ryanair járatai egymással elcserélhetők, viszont a foglalások nem törölhetők. Ennélfogva az utasoknak nem kell figyelmeztetniük minket, ha mégsem tudnak elutazni a lefoglalt járaton. Ha egy utas nem használta fel az odautat, a visszautat ettől függetlenül felhasználhatja. A Ryanair járatait érintő foglalások időpontját/útvonaltervét legalább 4 órával az indulás előtt módosítania kell a honlap Foglalásaim kezelése menüpontja alatt. A foglaláson szereplő név megváltoztatására az útvonalterven szereplő odaút előtt legkésőbb 4 órával van lehetőség.


Mindkét esetben kérjük figyelembe venni, hogy ha az online utasfelvétel megtörtént, többé már nincs lehetőség változtatásra.


Ha nem használja fel a foglalását, akkor a viteldíjat, valamint az egyéb díjakat és költségeket nem tudja visszaigényelni, de az utazás dátuma utáni egy hónapban lehetősége van írásban kérni a kifizetett adótartalom visszatérítését. Az adó-visszatérítés adminisztrációs költséggel terhelt. Kattintson ide a részletekért.Ha a visszatérítés összege kevesebb lenne, mint az adminisztrációs díj, nem térítjük vissza az adótartalmat.

2012. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Rááldoznám az emeltdíjast, de 2x 8 perc várakozás után meguntam, mert lassan drágább mint maga a repjegy.


Az még nem derült ki, hogy magát a csomagot lemondhatom-e, de az elöbbiekből kiindulva max. törlik, de pénzt nem kapok vissza.

2012. júl. 4. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Felesleges lemondani, nem adod fel és kész.
2012. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az logikus, de én pénzt is szeretnék visszakapni :)
2012. júl. 4. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kapsz vissza pénzt, ne reménykedj. Csomag díja nem jár vissza ha mégse kéred. Persze gazdagíthatod őket még az emelt díjas hívásokkal is, de sok értelme nincs. :)
2012. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!