Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek a gyalógtúrák Európában?

Milyenek a gyalógtúrák Európában?

Figyelt kérdés
Már elég rég volt lehetőségem nyaralni menni és akkor is csak belföldre jutottam el. A hagyományos turistáskodás nem érdekel meg drága is, így arra gondoltam hogy valamelyik híresebb túraútvonalat próbálnám ki. Milyen ezeknek a minősége mondjuk a Kék-Túrához viszonyítva? (jelzések, utak, infrastruktúra) Van valakinek tapasztalata valamelyik országgal kapcsolatban? Elsősorban Spanyolország, Olaszország, Svájc és Franciarszág érdekelne. Nem végig gyalogolnám, valahogy tömegközlekedéssel jutnék ki és éjszakánként bérelnék szobát (a sátras-campinges téma nekem nem játszik nyaraláson).

2012. júl. 15. 23:27
 1/3 anonim válasza:
ez érdekelne engem is:)
2012. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tömegközlekedés ezekbe az orzságokba több tizezer forint, és akkor meg is kell még szállnod...így 60 tuti lenne, ha ez nem drága, akkor jó...mondjuk egy balcsis hétvéghez képest nem biztos, hogy az, pedig az belföld.
2012. júl. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos csak Ausztriával és Németországgal kapcsokatban van tapasztalaton, méghozzá nagyon pozitív. Kitűnő jelzések és jól kiépített, karbantartott turisztikai infrastruktúra várja a túrázni vágyókat. Svájcban is tuti így van, de turisztika területén a többi említett ország sem lehet elmaradva.
2012. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!