Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akkor most kell útlevél...

Akkor most kell útlevél angliai munkavállaláshoz vagy nem?

Figyelt kérdés

Valaki azt írta, hogy kell, valaki azt, hogy nem. Valaki azt, hogy megkönnyíti a dolgokat. Most akkor érdemes erre pénzt költeni vagy nem?

Olyan írjon már, aki tényleg tudja, biztosra és friss infókkal rendelkezik.



2012. júl. 17. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM kell.
2012. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM KELL!!!!! 3 es fel eve elek kint es dolgozom, most "gyesen" vagyok mondanom sem kell, hogy ehhez is kell papiros ugyintzes, hogy igenybe vehessek bizonyos dolgokat, soha sehova nem kertek, sem nekem sem a ferjemnek, sem az ismeretsegemben!!! Csinaltass, ha teged ez megnyugtat de felesleges!!!
2012. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm. Nincs kedvem kiadni pénzt feleslegesen, ezért kérdeztem :) De akkor már nem foglalkozom ezzel a kérdéssel.
2012. júl. 17. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilvan jonnek majd olyan hozzaszolasok, hogy mi hulyek vagyunk, igenis kell, de ne foglalkozz veluk....nekunk sincs, megis itt vagyunk, dolgoztunk, dolgozunk...es rajtunk kivul meg nagyon sokan :) Sok sikert a munkakereseshez!
2012. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát elvileg nem kell, de nekem már volt olyan, hogy nem fogadták el a személyimet angliában, mert az illető egyszerűen nem tudta, hogy mi az... Nekem jól jött többször is, hogy van. Nem létkérdés, sokmndent meg lehet oldani anélkül is. Egyébként meg ha angliába akarsz költözni, akkor eleve kell(ene), hogy legyen némi indulótőkéd, amihez képest egy útlevél elhanyagolható összeg. De te tudod..
2012. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!