Kezdőoldal » Utazás » Európa » Segítene valaki ezt lefordítan...

Segítene valaki ezt lefordítani nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nem igazán tudok még németül de egy állásajánlatra a következő választ kaptam vissza:


"Wie kann ich Ihr Schreiben verstehen, wollen sie gerne Ihre Arbeit in unserem Hause aufnehmen, dann können Sie Ihre Arbeit am 30.08.2012 beginnen. Bitte geben Sie uns eine Antwort, das wir Sie als Arbeitskraft einplanen können. In Erwartung Ihrer Rückantwort".


Valaki lefordítaná nekem?


Köszönöm!


2012. júl. 19. 10:35
 1/7 Pucuka002 válasza:

Szia!

"Munkát szeretne vállalni , felvenném a mi boldog otthonunkba ,2012/08/30.-án lehet kezdeni dolgozni. Kérjük, válaszoljon, hogy tudjuk ütemezni Önt, mint egy működő erőt. Várja a választ."

Így tudtam lefordítani. Volt pár szó amit nem tudtam lefordítani,és ehhez szótárt használtam :)

2012. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pucuka002 válasza:

Hoppá elrontottam.

Helyesbítenék: Várjuk a választ.

2012. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az ön írását olvasom, szeretné a munkát a mi házunkban felvenni, akkor kezdheti a munkát 2012.08.30-án.

Kérem adjon választ, hogy az ön munkáját betervezhessük.

Várva az ön válaszát....


Ps. Természetesen lehetne "magyarosabban" is fordítani, de nem akartam nagyon átszövegezni.

2012. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek.
2012. júl. 19. 11:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Már lehet nagyon pofátlannak fogok tűnni, de magyarról németre is tudna segíteni valaki fordítani?
2012. júl. 19. 11:55
 6/7 Pucuka002 válasza:
Szívesen segítek. :)
2012. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Picurka002!


Írtam privátot!!

2012. júl. 19. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!