Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorcán mennyire kell félni...

Mallorcán mennyire kell félni a cápáktól?

Figyelt kérdés

eddig nem féltem,de rátaláltam erre az oldalra :

[link]

és ráadásul pont az északi partra megyünk. Mennyire kell ezt komolyan venni? Vagy ne fürödjek a tengerben?


2009. júl. 14. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

az egy 7 éves cikk :O


inkább a medúzáktól kell félned

2009. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A cápák nem ott "úszkálnak" ahol emberek vannak. Ott nem is tudnának úszni sem. Gondolj csak bele, milyen nagy egy cápa! Min. 10 méteres mélységben úszik. Lehetetlen, hogy ott, ahol az emberek fürdenek, max. 2 méter mély, ott úsznának. Ez a cikk amúgy is 2002-es! Azóta csak fogy a cápaállomány is. Az a lényeg, hogy ne aggódj, arrafelé egy cápát sem fogsz látni.
2009. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

2. válaszoló vagyok. Egyébként meg írva van a cikkben (ami mégegyszer mondom mellesleg 7 éves!!!) "A cápák a Földközi-tengerben honos fajhoz tartoznak, és nem jelentenek komoly veszélyt az emberre - számolt be a spanyol lap."

Ahogy az 1. válaszoló is írta, inkább a medúzáktól kell tartanod, mert azokkal lehet találkozni, de nem sűrűn. (én sem láttam pl. egyet sem, amikor ott voltunk)

2009. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A cápáról érdemes tudni hogy nem oanok mint amiket mondanak róla hogyha látsz egyet egyből felfal stb a legtöbb cápa nem volt felelős ember halálért talán 20. NAgyon kicsi az esélye hogy egy cápa meg fog támadni ha pedig látsz ne ess pánikba én inkább nézném egy darabig :D
2009. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
59%
mármint húsz faj nem húsz haláleset húsz fajtából ölt meg embert 1 bizonyos példány :D
2009. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a cápa olyan, mint1 kutya. nem nyír ki, csak odakap, ha túl közel kerülsz hozzá. ritka az, ha súlyos, maradandó sérülést okoznak.
2010. júl. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!