Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliai munkahely. Mi kell hozzá?

Angliai munkahely. Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Pontosan miket kell végigjárnom, hogy Angliába kiköltözhessek és ott munkát vállalhassak?

2012. júl. 21. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Angliai munkavállaláshoz kell:


útlvél/személyi igazolvány

angliai bankszámla

NI szám

Angliai lakcím

2012. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kiköltözés témában is tudnál segíteni? Érettségi után tervezek kimenni Angliába, de pontosan mitől függ, hogy kimehetek-e?
2012. júl. 21. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mitől függ? Felülsz egy repülőre és kijössz! Bár csupán egy érettségivel itt sem fogod megváltani a világot! Legalább egy életképes szakmát szerezz, mert anélkül idekinn is csak mosogató, takarító, szalagmunkás leszel minimálbérért és nem fogsz jól élni.
2012. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia! Ha jól értem te már kint élsz. :) Vízummal kapcsolatban kérdeztem a dolgokat, utánajárásokat. Érdekel mennyi idő, és pénz megszerezni a munkavállalóit? 2 lehetőségem van tanulmányilag.

- Érettségi, és rendvédelmi szakma. (Rendőr, tűzoltó, katasztrófavédelem) ebbe járok jelenleg, ez érettségi után még pár év, de nem tudom illetve nem hiszem, hogy tűzoltóként kapnék kint munkát.


- Átmegyek szakmunkásba, mint CNC-s, illetve szerszámkészítő. Ebben nagyobb jövőt látok kint.


Mi a véleményed? Előre is köszönöm a válaszodat.

2012. júl. 21. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Se vízum, se munkavállalási engedély nem kell már rég! Amire szükséged van, azokat az első válaszomban már írtam. Ahhoz hogy idekinn munkát találj, kell egy jó nyelvtudás, szakma, és szerencse is.
2012. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrként esetleg elhelyezkedhetsz, de rendőrnek nem fognak felvenni külföldit.
2012. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia. Ezt sejtettem, ezért fogok most iskolát váltani. Fémforgácsolóként, esztergályosként remélem jobban el lehet helyezkedni.
2012. júl. 21. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal jó esélyed lesz. Ilyen munkaerőből mindig hiány van.
2012. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!