Kezdőoldal » Utazás » Európa » Brüsszel! Valakinek jól...

Brüsszel! Valakinek jól bevált, olcsó szállás? Mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy repülőjegyet Brüsszelbe, két éjszakát szeretnénk ott eltölteni ketten. Tudtok valami jó szállást? Már végig nyálaztam az egész netet, de csak nagyon drágákat találtam!

Mit érdemes 2 nap alatt megnézni?



2012. júl. 25. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de Brüsszel elég drága hely, nem biztos, hogy találsz olcsó szállást (bár attól függ mi számít olcsónak neked), én is úgy mentem emiatt, hogy csak egy éjszakát töltöttem ott, arra az egy éjszakára meg nem mentem szállásra. Maga a város amúgy nem túl nagy a 2 napba bőven belefér minden látnivaló, mi pl. a belváros kb. összes utcáját bejártuk 3-4 óra alatt oda-vissza. A belvároson kívül meg nem sok minden van Atomium és parkok, meg az EU-parlament.
2012. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Atomium, Európa park, belváros, autó múzeum, parlament. Szállást a booking.com on keress, de Brüsszelben semmi sem olcsó, viszont nagyon szép.
2012. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!